Władze SKPG

in




Zarząd SKPG
Prezes

Paweł Suder

vanpunix@gmail.com

Wiceprezes

Grzegorz Chlewicki

grzesiek.chlewicki@gmail.com

Skarbnik

Agata Ciach

agat.ta@poczta.fm

Sekretarz

Małgorzata Franczyk

gosia.franczyk@gmail.com

Członek

Agnieszka Biskup

agnieszka.biskup13@gmail.com

Członek

Joanna Dragon

joanna.dragon93@gmail.com

Członek

Grzegorz Suder

vanezechiel@gmail.com

Członek

Piotr Synowiec

piotrsyno@gmail.com

Członek

Michał Tarcz

mtarcz@gmail.com

Członek

Marek Wieczorek

najtmar@gmail.com

Członek

Joanna Wylon

asiawylon@interia.pl



Komisja Rewizyjna
Prezes

Tomasz Olejarczuk

T.Olejarczuk@skpg.krakow.pl

Członek

Natalia Figiel

nataszafigiel@skpg.krakow.pl

Członek

Agata Hanula

agata.hanula@skpg.krakow.pl

Członek

Paweł Miśkowiec

pmisk@poczta.onet.pl

Członek

Sebastian Wypych

sebu@poczta.onet.pl

Funkcje pomocnicze
Wydawnictwa

Leszek Ogórek

Leszek.Ogorek@interia.pl

Koordynacja otwartych imprez

Marek Wieczorek

najtmar@gmail.com


Grzegorz Suder

vanezechiel@gmail.com

Baza adresowa

Mateusz Hanula

matii.hanula@gmail.com

Galeria SKPG

Joanna Dragon

joanna.dragon93@gmail.com

Dystrybucja wydawnictw kołowych

Monika Olejak

monika.olejak@gmail.com

Grzegorz Suder

vanezechiel@gmail.com

Opieka nad stroną www

Marek Wieczorek

najtmar@gmail.com

Paweł Brzozowski

brzoza@e-gory.pl

Redakcja „Beskidnika”

Paweł Ciaptacz

ciaptacz@gmail.com

Piotr Pańczyszyn

piotr.panczyszyn@gmail.com

Konkurs całoroczny SKPG Kraków

Michał Pacyna

pacyna.michal@gmail.com

Grzegorz Suder

vanezechiel@gmail.com

Newsletter, gablota kołowa ul. Jagiellońska, organizacja slajdowisk kołowych

Joanna Wylon

asiawylon@interia.pl

Piotr Synowiec

piotrsyno@gmail.com

Osoba odpowiedzialna za rzutnik kołowy

Natalia Figiel

nataszkafigiel@wp.pl

Komisja Szkoleniowa
Przewodniczący Komisji

Paweł Konieczny

p_konieczny@skpg.krakow.pl

Członek, kierownik kursu 2015-2017

Joanna Dragon

joanna.dragon93@gmail.com

Członek, kierownik kursu 2016-2018

Agnieszka Łach-Stankowska

agnieszka.m.lach@gmail.com

Członek

Paweł Brzozowski

pawel@brzoza.net

Członek

Paweł Ciaptacz

ciaptacz@gmail.om

Członek

Katarzyna Górecka

kasiagorecka7@gmail.com

Członek

Bartłomiej Janusz

bartlomiejanusz@gmail.com

Członek

Krzysztof Magnowski

magnowskikr@gmail.com

Członek

Estera Motyl

estera.motyl@gmail.com

Członek

Michał Pacyna

pacyna.michal@gmail.com

Członek

Bartłomiej Janusz

bartlomiejanusz@gmail.com

Członek

Mateusz Tomaszczyk

nautalaeta@wp.pl

Członek

Małgorzata Wczelik

gosia.wczelik@gmail.com