Władze SKPG

in




Zarząd SKPG
Prezes

Paweł Suder

vanpunix@gmail.com

Wiceprezes

Joanna Wylon

asiawylon@interia.pl

Skarbnik

Agata Ciach

agat.ta@poczta.fm

Sekretarz

Grzegorz Suder

vanezechiel@gmail.com

Członek

Adrian Dudziak

adudziak8@gmail.com

Członek

Małgorzata Franczyk

gosia.franczyk@gmail.com

Członek

Piotr Synowiec

piotrsyno@gmail.com

Członek

Michał Tarcz

mtarcz@gmail.com



Komisja Rewizyjna
Przewodniczący

Tomasz Olejarczuk

T.Olejarczuk@skpg.krakow.pl

Członek

Natalia Figiel

nataszafigiel@skpg.krakow.pl

Członek

Agata Hanula

agata.hanula@skpg.krakow.pl

Członek

Paweł Miśkowiec

pmisk@poczta.onet.pl

Członek

Sebastian Wypych

sebu@poczta.onet.pl

Funkcje pomocnicze
Wydawnictwa

Leszek Ogórek

Leszek.Ogorek@interia.pl

Koordynacja otwartych imprez

Marek Wieczorek

najtmar@gmail.com

Grzegorz Suder

vanezechiel@gmail.com

Baza adresowa

Mateusz Hanula

matii.hanula@gmail.com

Galeria SKPG

Joanna Dragon

joanna.dragon93@gmail.com

Dystrybucja wydawnictw kołowych

Grzegorz Suder

vanezechiel@gmail.com

Opieka nad stroną www

Marek Wieczorek

najtmar@gmail.com

Paweł Brzozowski

brzoza@e-gory.pl

Konkurs całoroczny SKPG Kraków

Michał Pacyna

pacyna.michal@gmail.com

Newsletter, gablota kołowa ul. Jagiellońska, organizacja slajdowisk kołowych

Joanna Wylon

asiawylon@interia.pl

Piotr Synowiec

piotrsyno@gmail.com

Osoba odpowiedzialna za rzutnik kołowy

Natalia Figiel

nataszkafigiel@wp.pl

Komisja Szkoleniowa
Przewodniczący Komisji

Paweł Konieczny

p_konieczny@skpg.krakow.pl

Członek, kierownik kursu 2016-2018

Agnieszka Łach-Stankowska

agnieszka.m.lach@gmail.com

Członek, kierownik kursu 2017-2019

Adrian Dudziak

adudziak8@gmail.com

Członek

Joanna Dragon

joanna.dragon93@gmail.com

Członek

Bartłomiej Janusz

bartlomiejanusz@gmail.com

Członek

Krzysztof Magnowski

magnowskikr@gmail.com

Członek

Nikoletta Kula

nikolettakula@o2.pl

Członek

Michał Pacyna

pacyna.michal@gmail.com

Członek

Michał Tarcz

mtarcz@gmail.com

Redakcja Beskidnika
Naczelny

Paweł Ciaptacz

ciaptacz@gmail.com

Redaktor

Marcela Bagierek

marcela.bagierek@gmail.com

Redaktor

Wojciech Pawlus

tzyryl@hotmail.com