Składki członkowskie

in

Zapraszamy do opłacania Składki Członkowskiej SKPG za 2018 r:

1) ile? składka w tym roku wynosi 30 zł - czyli nic się nie zmienia w stosunku do poprzedniego roku. Oczywiście jeśli ktoś chciałby wesprzeć Koło wyższą kwotą to można jak najbardziej to zrobić, wpłacając darowiznę dla SKPG, niezależnie od składki członkowskiej

2) jak?

- przelewem (preferowana forma :) czyli na konto bankowe SKPG, nr konta: 79 1750 0012 0000 0000 3662 4426 (UWAGA: wpłacając wpisujemy w danych do przelewu - Oddział Akademicki PTTK w Krakowie, ul. Radziwiłłowska 21/4, 31-026 Kraków, tytułem „składka SKPG za 2018” + imię i nazwisko. Gdy chcemy wpłacić wyższą kwotę niż 30 zł, prośba o drugi przelew tytułem „darowizna dla SKPG”

- wpłacając gotówkę w okienku w banku Raiffeisen Polbank wprost na podany powyżej rachunek bankowy

- osobiście (do Skarbnika - na spotkaniach Zarządu oraz przy innych okazjach kołowych)

3) po co? aby „Koło mogło kręcić się dalej”, aby móc korzystać ze zniżek w zaprzyjaźnionych sklepach górskich oraz z niższych cen przy okazji uczestnictwa w kołowych imprezach (Bal Przewodnika, wyjazdy, „Lecie”..) czy szkoleniach. Wreszcie - aby móc zadecydować o losach Koła i jego władzach na Walnym Zebraniu członków SKPG, a także stać się posiadaczem super legitymacji SKPG lub - znaczka/naklejki na bieżący rok :).

Konsultacje, pytania, wyjaśnienia w sprawach finansowych, rozliczeniowych, składkowych SKPG oraz pokrewnych - zapraszam, Agata Ciach, Skarbnik (agat.ta@poczta.fm)