II Turniej Siatkarski SKPG

II Turniej Siatkarski SKPG

odbędzie się w sobotę 7.  kwietnia 2018 r., w 97. dzień Roku Beskidnika w godzinach 13.00-18.00 w Szkole Podstawowej nr 50 w Krakowie!

Miło nam poinformować, że w tym roku patronat medialny nad wydarzeniem objął aperiodyk Beskidnik

Kto może wziąć udział w Turnieju?

Przewodnicy, Kursanci i Sympatycy (formalni i nieformalni) SKPG.. Nie trzeba być stałym bywalcem wtorkowego grania kołowego. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pograć w siatkówkę i dobrze się bawić przy odrobinie rywalizacji!. Nie trzeba być wybitnym graczem! Każdy, kto mniej więcej orientuje się do czego służy piłka do siatkówki, jest mile widziany!

Zapraszamy również kibiców!

Przewodników, Kursantów, znajomych, rodziny królika! Przewidujemy wiele dodatkowych atrakcji dla tych, którzy będą dopingować zawodników!Najlepsza drużyna, najlepsi zawodnicy i najlepsi kibice zostaną nagrodzeni! Przewidywane jest też ukazanie się wówczas nowego numeru Beskidnika!

Turniej odbędzie się, jeśli zgłosi się minimum 18 zawodników - trzy drużyny. Maksymalnie 28 zawodników - cztery drużyny 6+1. Drużyny zostaną wybrane przez organizatorów wśród zapisanych osób. Dołożymy wszelkich starań, aby poziom zespołów był wyrównany, co sprawi, że rywalizacja będzie ciekawa i zacięta.

Termin:

7 kwietnia 2018, sobota, w godzinach 13.00-18.00

Miejsce:

Szkoła Podstawowa nr 50, ul. Katowicka 28, Kraków

zobacz na mapie: https://goo.gl/maps/YqfGToFZqKS2 

Zgłoszenia:

do 25 marca 2017 - zapisy rozpoczniemy w drugiej połowie lutego.

Koszt udziału w Turnieju:

  • dla zawodników około 20 zł, płatne gotówką w dniu Turnieju - w zależności od ilości zgłoszonych osób
  • dla kibiców wstęp wolny

Szczegóły i najświeższe informacje:

FB/skpgkrakow – wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2038347643119505/

Zachęcamy też chętnych, którzy chcieliby w jakiś sposób włączyć się w organizację Turnieju i mają pomysły co można wprowadzić do jego programu.

Zapraszamy!

Ekipa Organizująca