Członkowie SKPG

in


Członkowie SKPG Kraków będący Członkami Honorowymi PTTK
Marek KrzemieńPrzyjęty do Koła przed wprowadzeniem blach
Janusz SatoraPrzed rokiem 1964 (blacha nr 3)
  Wojciech StankiewiczPrzyjęty do Koła przed wprowadzeniem blach (blacha I)
Lista Członków SKPG nie posiadających wprowadzonych później odznak członkowskich
 Adam Barwińskiprzewodnik tatrzański, zmarł 29 XI 1974 r. w Krakowie
1958 r.Barbara Bednarzupr. wewn. na Beskidy
1959 r.Andrzej Biernakiewiczupr. wewn. na Tatry i Beskidy
1959 r.Adam Bizerskiupr. wewn. na Beskidy, zm. 20 III 1995 r. w Krakowie
 Adam Bodnarupr. wewn. na Tatry
1962 r.Maryla Bodnar - Niezgodkaupr. wewn. na Tatry
1959 r.Maria Bodniakupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr XIII nadana w 2015 r.)
 Stanisław Burda 
1961 r.Magdalena Bzowskaupr. wewn. na Beskidy
 Andrzej Ciepiela 
 Jacek Czajkowski 
1963 r.Krystyna Czubekupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr IV nadana w 2015 r.)
 Zenon Dawidekupr. wewn. na Tatry
1959 r.Maria Dąbekupr. wewn. na Beskidy
1957 r.Jacek Dąbekupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr V nadana w 2015 r.)
 Barbara Damasiewicz 
1960 r.Emilia Dyniaupr. wewn. na Beskidy
1962 r.Tadeusz Dziochupr. wewn. na Beskidy
1958 r.Marek Eminowiczupr. wewn. na Beskidy, zmarł 13 stycznia 2013 r. w Krakowie
1960 r.Edward Feliksikupr. wewn. na Beskidy
1958 r.Halina Firekupr. wewn. na Beskidy
1957 r.Andrzej Foryśupr. wewn. na Tatry i Beskidy
1958 r.Ewa Frytupr. wewn. na Tatry
1959 r.Barbara Fusek - Starnawskaupr. wewn. na Beskidy  (blacha SKPG nr VI nadana w 2015 r.)
1959 r.Aleksander Gadaczupr. wewn. na Tatry i Beskidy
 Elżbieta Galicz 
1964 r.Stanisław Gancarczykupr. wewn. na Beskidy
 Krystyna Gasiut 
 Andrzej Gawęda 
1958 r.Ryszard Głowackiupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr VII nadana w 2015 r.)
1958 r.Ewa Górkiewicz - Wolińska 
 Lucyna Górka 
1956 r.Krystyna Grabska - Wierzbaupr. wewn. na Tatry
1958 r.Andrzej Gradupr. wewn. na Tatry
1959 r.Maria Hałatekupr. wewn. na Tatry i Beskidy (blacha SKPG nr VIII nadana w 2015 r.)
1956 r.Stefan Heinrichupr. wewn. na Beskidy, członek dożywotni TOPR (blacha SKPG nr IX nadana w 2015 r.)
1956 r.Monika Hajdaupr. wewn. na Beskidy
 Marian Huzarski 
1956 r.Andrzej Huzarskiupr. wewn. na Beskidy, przewodnik sudecki
1956 r.Stanisław Hupert 
 Jerzy Iwanciwupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr X nadana w 2015 r.)
1962 r.Danuta Jachniakupr. wewn. na Tatry (blacha SKPG nr XI nadana w 2015 r.)
1963 r.Elżbieta Jachowicz - Ciągwaupr. wewn. na Tatry
 Jan Jakubowski 
 Maria Jasińska 
1958 r.Andrzej Jasińskiupr. wewn. na Tatry i Beskidy, zmarł 23 VIII 2003 r. w Krakowie
1964 r.Ewa Jurczyńskaupr. wewn. na Tatry
 Krystyna Juszczyk 
1963 r.Andrzej Juszczykupr. wewn. na Tatry
 Jerzy Kawałekprzewodnik beskidzki
 Bronisław Kieresprzewodnik beskidzki
1965 r.Ludwika Kiesesllupr. wewn. na Beskidy
 Krystyna Kuklińska - Krywutupr. wewn. na Tatry i Beskidy
1959 r.Zdzisław Kołodziejczykupr. wewn. na Beskidy
1958 r.Anna Konopka - Carwellupr. wewn. na Beskidy
1962 r.Bolesław Kowalskiupr. wewn. na Beskidy
 Wiesława Kowalik - Jędrzejewskaupr. wewn. na Beskidy, zmarła 21.XII.2016
1960 r.Janusz Kozaupr. wewn. na Beskidy
 Zbigniew Kozakprzewodnik beskidzki (I kl.), terenowy (I kl.), KPB Kraków
1956 r.Ryszard Krasińskiupr. wewn. na Beskidy
1959 r.Franciszek Krauzowiczupr. wewn. na Tatry i Beskidy
 Bogumił Król 
 Jagoda Król - Kruszczyńska 
1962 r.Wojciech Królupr. wewn. na Beskidy
 Barbara Kryssowskaupr. wewn. na Tatry
1963 r.Marek Krzemieńupr. wewn. na Beskidy
1958 r.Stefania Krzysztofowiczupr. wewn. na Beskidy
1957 r.Mieczysława Kubiczupr. wewn. na Tatry i Beskidy (blacha SKPG nr XII nadana w 2015 r.)
1959 r.Zbigniew Kubikupr. wewn. na Tatry i Beskidy
1956 r.Włodzimierz Kulczyckiupr. wewn. na Tatry i Beskidy, zmarł w Krościenku 16.III.1958
1963 r.Krystyna Kumaupr. wewn. na Beskidy
 Andrzej Kuśnierz 
 Andrzej Kutnowski 
1959 r.Bartłomiej Kwiatkowskiprzewodnik beskidzki, zmarł 17 IX 1971 r.
 Krystyna Lebiedzińska - Molińskazmarła w Lublinie
1962 r.Stanisław Lelekupr. wewn. na Beskidy
1959 r.Alicja Liroupr. wewn. na Tatry
1959 r.Zofia Łazoryk -Pasichupr. wewn. na Tatry i Podhale (blacha SKPG nr XIV nadana w 2015 r.)
 Ryszard Maria - Marszałkowski 
 Jan Marchaczupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr XV nadana w 2015 r.)
 Janusz Marszałkowski 
1960 r.Aniela Michońska - Przybyłoupr. wewn. na Beskidy
1959 r.Stefan Miłośupr. wewn. na Beskidy
1960 r.Jerzy Mikołajczyk 
1960 r.Andrzej Mrózupr. wewn. na Tatry i Beskidy, zginął na Aguille Noire 19.VII.1972
1960 r.Ireneusz Natkaniecupr. wewn. na Beskidy
 Marcel Ofiarskiprzewodnik beskidzki (II kl.), KPB Kraków
 Jan Oleksiakupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr XVI nadana w 2015 r.)
1958 r.Teresa Około-Kułak - Eminowiczupr. wewn. na Beskidy
1962 r.Janusz Oleksikupr. wewn. na Tatry
1962 r.Jerzy Olszyńskiupr. wewn. na Tatry
 Jan Onysymówprzewodnik beskidzki, KP Nowy Sącz
1960 r.Barbara Oremusupr. wewn. na Beskidy
 Jacek Pawlik - Dobrowolskiupr. wewn. na Tatry
 Walerian Pawlosupr. wewn. na Beskidy
1961 r.Andrzej Pawłowskiprzewodnik beskidzki (blacha SKPG nr XVII nadana w 2015 r.)
1960 r.Andrzej Piątkowski 
1959 r.Maria Penno - Pietruszewskaupr. wewn. na Tatry
1961 r.Cecylia Pietruszka - Kwiatkowskaupr. wewn. na Beskidy, zm. 6 VIII 2004 r.
1960 r.Ewa Piórecka - Kulczyńskaupr. wewn. na Tatry, zm. 31 VII 2012 r.
1964 r.Janina Podgórskaupr. wewn. na Tatry
 Krystyna Pruskaupr. wewn. na Beskidy
1955 r.Stanisław Putyraupr. wewn. na Tatry
 Jerzy Przybylski 
1964 r.Anna Radwańskaupr. wewn. na Tatry (blacha SKPG nr XXI nadana w 2017 r.)
 Robert Rekusupr. wewn. na Tatry
 Marek Romanowiczupr. wewn. na Beskidy
1962 r.Jacek Romańskiupr. wewn. na Tatry, przewodnik beskidzki
1957 r.Roman Rułkaupr. wewn. na Tatry i Beskidy
1959 r.Bolesław Rygielupr. wewn. na Tatry i Beskidy (blacha SKPG nr XVIII nadana w 2015 r.)
1960 r.Elżbieta Saliczupr. wewn. na Beskidy
1958 r.Franciszek Serwatkaupr. wewn. na Beskidy
1957 r.Jan Sewerynupr. wewn. na Tatry
 Krystyna Sławska 
1956 r.Jolanta Słowikowska - Siwekupr. wewn. na Tatry i Beskidy
 Tadeusz Sokoła 
1958 r.Wojciech Stankiewiczupr. wewn. na Tatry i Beskidy (blacha SKPG nr I nadana w 2010 r.)
1965 r.Anna Stefańskaupr. wewn. na Beskidy
1965 r.Andrzej Stefańskiupr. wewn. na Beskidy
1955 r.Tadeusz Stępieńupr. wewn. na Beskidy, przewodnik tatrzański
1966 r.Krzysztof Sulińskiupr. wewn. na Tatry, zmarł 13 III 2001 r.
1959 r.Edward Szaraniecupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr XIX nadana w 2015 r.)
1957 r.Henryka Szczurowska - Kotarba 
1955 r.Tytus Szlompekupr. wewn. na Tatry i Beskidy
 Jerzy Szostakiewiczprzewodnik beskidzki
 Jacek Sztoupr. wewn. na Beskidy
1959 r.Ewa Śnieżyńska - Stolotupr. wewn. na Beskidy
 Magdalena Tarachupr. wewn. na Tatry
1960 r.Antoni Tokarskiupr. wewn. na Beskidy
1959 r.Ewa Tryuk - Blancupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr II nadana w 2011 r.)
1957 r.Janusz Trzebiatowskiupr. wewn. na Beskidy
1959 r.Krystyna Turkiewicz-Mydelupr. wewn. na Beskidy (blacha SKPG nr III nadana w 2011 r.)
1959 r.Barbara Udzielaupr. wewn. na Beskidy
1959 r.Zygmunt Urbanekupr. wewn. na Beskidy
1963 r.Kazimierz Urbańczykupr. wewn. na Tatry
1966 r.Joanna Warchala - Hubertupr. wewn. na Beskidy
 Stanisław Wieczorek 
1963 r.Maria Węgrzynupr. wewn. na Beskidy
 Teresa Wiejachaupr. wewn. na Beskidy
 Stefan Wronicz 
 Wojciech Wolińskizmarł w Krakowie w 2006 roku
1963 r.Edward Wójcikupr. wewn. na Tatry
1955 r.Tadeusz Zachwiejaupr. wewn. na Tatry i Beskidy
 Jan Zaufalupr. wewn. na Beskidy
1963 r.Wojciech Ziębaupr. wewn. na Tatry
1962 r.Jacek Ziobrońupr. wewn. na Beskidy
1956 r.Eugeniusz Zwierzchowskiupr. wewn. na Beskidy
1956 r.Czesław Żagielupr. wewn. na Tatry
Przed rokiem 1964
1Tadeusz Majewskiprzewodnik beskidzki, zmarł 14 III 2017 r.
2Zbigniew Wyżgaupr. wewn. na Tatry i Beskidy, zmarł
3Janusz Satoraupr. wewn. na Tatry i Beskidy
4Andrzej Urbańskiupr. wewn. na Tatry i Beskidy
5Zdzisław Rynprzewodnik beskidzki, upr. wewn. na Tatry, GOPR
6Jan Jagłaprzewodnik beskidzki, KP Krościenko
7Andrzej Czubekprzewodnik beskidzki, KP Kraków, zmarł 24 XII 2015 r. w Krakowie
8Andrzej Klecanprzewodnik beskidzki, KP Toruń
9Jerzy Kowalczykprzewodnik beskidzki, zmarł 13 IV 2015 r.
10Aleksander Bąkprzewodnik beskidzki
11Teresa Jankowska - Marciszewskaprzewodnik beskidzki
12 [1]Edward Jaroszprzewodnik tatrzański (II kl.), GOPR
13Rafał Michalikprzewodnik tatrzański
14Antoni Pasichprzewodnik tatrzański, zmarł 10 X 2012 r. w Przemyślu
15Zbigniew Czerniewskiprzewodnik beskidzki
15Wiesław Pietruszewskiprzewodnik tatrzański, zmarł 20 XI 2008 r. w Krakowie
16Krzysztof Dorawskiprzewodnik tatrzański, zmarł w Krakowie
17Wiesław Dziurgotprzewodnik tatrzański
18Jerzy Hucherkoprzewodnik beskidzki, GOPR
19Zbigniew Jabłońskiprzewodnik tatrzański, GOPR, KP Zakopane, zmarł VIII 2012 r.
20Michał Jagiełłoprzewodnik tatrzański, GOPR, KP Zakopane, zmarł 1.02.2016
21Andrzej Konopińskiprzewodnik beskidzki
22Aleksandra Łaptaś - Szafirskaprzewodnik tatrzański, >KP Zakopane
23Adam Marekprzewodnik tatrzański (I kl.), beskidzki
24Janina Majerczyk - Posadzkaprzewodnik tatrzański
25Krystyna Skawińska - Suchanekprzewodnik beskidzki, terenowy
26Witold Szmigielskiprzewodnik beskidzki
26Tomasz Płazakprzewodnik beskidzki
27 [2]Jerzy Ziębaprzewodnik tatrzański (II kl.), terenowy, GOPR
28Anna Żarowprzewodnik beskidzki, KP Myślenice
29Józef Ciągwaprzewodnik tatrzański, GOPR
30Barbara Cybulska - Ewyprzewodnik tatrzański, GOPR, KP Zakopane
31 [3]Krzysztof Dynerprzewodnik tatrzański
32Ludmiła Filipowicz - Kowalczyk, - Mroczkowskaupr. wewn. na Beskidy
33Krzysztof Maińskiupr. wewn. na Beskidy
34Bogdan Marciniakprzewodnik beskidzki
35Marek Marciszewskiprzewodnik beskidzki
35 [4]Piotr Michalskiprzewodnik tatrzański (I kl.)
36Józef Biegunprzewodnik beskidzki
37 [5]Jacek Mizerskiprzewodnik tatrzański (I kl.), beskidzki (II kl.)
38Józef Jarzmikupr. wewn. na Beskidy
39Kazimierz Rosiakprzewodnik beskidzki, zginął tragicznie 2 XII 2002 r.
40Andrzej Rudnickiprzewodnik beskidzki
41Marek Stachowiczprzewodnik beskidzki (II kl.)
42Małgorzata Chwastekupr. wewn. na Beskidy
43Jacek Długoszprzewodnik beskidzki
Rok 1964
44Stanisław Doroszprzewodnik beskidzki
45Lucyna Grzybińska - Woźniakupr. wewn. na Beskidy, zmarła w 1986 r.
46Andrzej Kołodziejczykprzewodnik tatrzański (II kl.)
47Krzysztof Krzemieńprzewodnik beskidzki, GOPR, zmarł 3 X 2000 r.
48 [6]Krzysztof Marcinkowskiprzewodnik tatrzański (I kl.)
49Andrzej Mrózprzewodnik beskidzki
50Krzysztof Pawulskiupr. wewn. na Beskidy
51Roman Schodnickiprzewodnik beskidzki, KP Bielsko - Biała
52Janusz Śmiałekprzewodnik tatrzański, GOPR, zginął tragicznie w Tatrach 26.09.1997 r.
53Bożena Dulniawka - Huonderupr. wewn. na Beskidy
53Krzysztof Uzarupr. wewn. na Beskidy
54Ryszard Warchałprzewodnik beskidzki, terenowy
Rok 1965
55 [7]Leopold Adamczykprzewodnik tatrzański
56Krzysztof Basterupr. wewn. na Tatry, zm. 1 VI 2012
57Leszek Bizońprzewodnik beskidzki
58Henryk Buczekupr. wewn. na Tatry
59Jan Dziuraprzewodnik beskidzki (I kl.), terenowy (II kl.), miejski (II kl.)
60Teresa Filipowicz - Jabłońskaupr. wewn. na Tatry
61Ryszard Franczakprzewodnik beskidzki (II kl.)
62Aleksy Gałkaupr. wewn. na Beskidy
63Joanna Garbacik - Kubica, - Kowalprzewodnik tatrzański
64Tadeusz Ewyprzewodnik tatrzański, KP Zakopane, GOPR, 1974- Naczelnik Grupy Tatrzańskiej, zginął w tragicznych okolicznościach w Zakopanem 1 IV 1976
65 [8]Wojciech Kiełbprzewodnik tatrzański (II kl.)
66Janusz Kondyjowskiprzewodnik tatrzański (I kl.), założyciel studenckiego SOP, zginął w lawinie w Dolinie Kieżmarskiej 12 IV 1977
67Zygmunt Kruczekprzewodnik beskidzki (II kl.)
68Zdzisław Langprzewodnik tatrzański (II kl.), KPT Zakopane
69Halina Nowakowska - Marciniakupr. wewn. na Beskidy
70Antoni Marczakupr. wewn. na Beskidy
71 [9]Zbigniew Markowskiprzewodnik tatrzański (I kl.), KP Zakopane
72Tomasz Mianowskiprzewodnik beskidzki (I kl.), GOPR, zmarł 27 II 2017 roku w Krakowie.
73Andrzej Ostaszewskiprzewodnik beskidzki, zginął w służbowym przejściu na stokach Baraniej Góry 26 I 1968
74Krzysztof Ruebenbauerprzewodnik tatrzański (II kl.)
75Andrzej Stefańskiprzewodnik beskidzki, zginął IV 1981
76Tadeusz Syryjczykprzewodnik tatrzański
77Roman Tertilprzewodnik beskidzki
78 [10]Jan Tomczykprzewodnik tatrzański
79Antoni Winiarskiprzewodnik beskidzki, KP Katowice
80Janusz Suchodółupr. wewn. na Beskidy, przewodnik miejski
81Jan Wykowskiprzewodnik beskidzki, terenowy
82Katarzyna Ziarnicka - Tabor 
83Zofia Dudzic - Kiełbupr. wewn. na Beskidy
84Stanisław Niemturupr. wewn. na Tatry
85Anna Kudła - Kołodziejczyk 
86Włodzimierz Głodkiewiczupr. wewn. na Tatry
87  
88Roman Krukierekprzewodnik beskidzki, zmarł 5 X 1990
89Małgorzata Zawadzka - Krukierek, - Szpunarprzewodnik beskidzki
90Tadeusz Szwedzickiupr. wewn. na Tatry
91Andrzej Pacynaupr. wewn. na Tatry
92Janusz Grzemowskiupr. wewn. na Beskidy
93Piotr Jamkaupr. wewn. na Tatry
94  
95Wiesław Piprekprzewodnik tatrzański, beskidzki (I kl.), KP Nowy Sącz
96Barbara Atroszczyk - Ozaistupr. wewn. na Beskidy, terenowy
97Elżbieta Magdziarzupr. wewn. na Beskidy
98Krzysztof Laskownickiupr. wewn. na Tatry
99Stanisław Wnękupr. wewn. na Beskidy
100Barbara Korytowskaupr. wewn. na Beskidy
101Marcin Rutkowskiupr. wewn. na Tatry
102Andrzej Kupiszewskiupr. wewn. na Tatry
103Jan Nogaśupr. wewn. na Tatry
104  
105Urszula Stachowiakupr. wewn. na Tatry, przewodnik miejski, zmarła 30 VII 2014 r.
106Witold Rostworowskiupr. wewn. na Tatry
107Wacław Marmonprzewodnik beskidzki, zmarł w 2000 r.
108Danuta Mirskaupr. wewn. na Tatry
109Andrzej Łaptaśupr. wewn. na Tatry
Rok 1967
110Stefan Biedrońskiupr. wewn. na Beskidy
111Klaudiusz Szatonupr. wewn. na Tatry
112Włodzimierz Jonkiszupr. wewn. na Tatry
113Włodzimierz Stojowskiupr. wewn. na Tatry
114Krystyna Krempa - Kunstmanupr. wewn. na Tatry
115Andrzej Kunstmanupr. wewn. na Tatry
116Krystyna Kołodziej - Kondyjowska, - Marchajprzewodnik tatrzański (II kl.)
117Wojciech Owczarzupr. wewn. na Beskidy
118Ewa Krzak - Jarzmikupr. wewn. na Beskidy
119Elżbieta Kaczmarska - Marcinkowskaupr. wewn. na Tatry
120Andrzej Rzychońupr. wewn. na Beskidy, usunięty z Koła
Rok 1968
121 [12]Adam Bałutprzewodnik tatrzański (II kl.)
122Wiesław Budziochupr. wewn. na Beskidy
123Jerzy Czerskiprzewodnik tatrzański, KP Zakopane
124Adam Czumaupr. wewn. na Beskidy
125Bogumił Decprzewodnik beskidzki
126Bolesław Dziadkowiecupr. wewn. na Tatry
127Ryszard Florekupr. wewn. na Beskidy
128Wojciech Gawlikprzewodnik beskidzki
129Józefa Gil - Jaroszprzewodnik tatrzański, zmarła tragicznie 9 września 2012 r. w Izraelu
130 [13]Rafał Kietaprzewodnik tatrzański (II kl.)
131Marian Knoblochupr. wewn. na Tatry
132 [14]Adam Marasekprzewodnik tatrzański (II kl.), GOPR
133Piotr Matusikupr. wewn. na Beskidy
134Bogusław Mazurkiewiczupr. wewn. na Beskidy
135 [15]Janusz Mączkaprzewodnik tatrzański, zmarł 8 stycznia 2013 r.
136Andrzej Nosalikupr. wewn. na Beskidy
137Grzegorz Ozaistupr. wewn. na Beskidy, terenowy, zmarł 20 III 2011 r.
138Walerian Pawlosupr. wewn. na Beskidy
139Paweł Skawińskiprzewodnik tatrzański (I kl.), TOPR, KP Zakopane
140Maria Siemińskaupr. wewn. na Beskidy
141Danuta Szot - Gawlikprzewodnik beskidzki
142Jerzy Szulcprzewodnik tatrzański
143Jacek Świeckiprzewodnik tatrzański
144Bogusław Swaczyna 
145Ewa Wcisło - Nowosielskaupr. wewn. na Beskidy
146Teresa Wilkosz - Nowakupr. wewn. na Beskidy
147Władysław Wiszprzewodnik tatrzański, upr. wewn. na Beskidy, KP Kraków
148Wiesława Wójtowiczupr. wewn. na Beskidy
149Marek Brzeźniakupr. wewn. na Beskidy
150Marek Stojkoupr. wewn. na Tatry
151Karol Wojnarupr. wewn. na Beskidy
Rok 1969
152Adam Frytupr. wewn. na Tatry
153Marian Bosowskiprzewodnik beskidzki
154Halina Chmajupr. wewn. na Beskidy
155Jan Gąsienicaupr. wewn. na Tatry
156Maciej Głogoczowskiupr. wewn. na Tatry
157 [16]Stanisław Jędrzejekprzewodnik tatrzański
158Ewa Jopekupr. wewn. na Beskidy
159Krzysztof Kachlikupr. wewn. na Tatry
160Edward Krupaupr. wewn. na Beskidy
161Ryszard Nowakprzewodnik tatrzański (I kl.), beskidzki (II kl.), KP Nowy Sącz
162Andrzej Rabsztynupr. wewn. na Beskidy
163Beata Rogackaupr. wewn. na Beskidy
164Andrzej Szulupr. wewn. na Tatry
165Stanisław Tomaszekupr. wewn. na Tatry
166 [17]Stanisław Ulmanprzewodnik tatrzański
167Anna Wilkoszupr. wewn. na Beskidy
168Wacław Witkoprzewodnik beskidzki, zmarł w listopadzie 2007 r.
169 [18]Lesław Wojciechowskiprzewodnik tatrzański (II kl.), zmarł 11.04.2009 r.
170 [19]Andrzej Wojtasikprzewodnik tatrzański (II kl.), zmarł w styczniu 2006 r.
171 [20]Przemysław Wrońskiprzewodnik tatrzański
172Jan Ziębaprzewodnik tatrzański
173Zuzanna Zielińska - Kalmanprzewodnik beskidzki
174Lidia Zygmunt - Wojtasik, - Dąbrowskaprzewodnik tatrzański
175Barbara Żmudzińskaupr. wewn. na Tatry
176Marek Magieraupr. wewn. na Beskidy
177Jan Srokaupr. wewn. na Beskidy
178Krystyna Gruca - Śmiałekupr. wewn. na Tatry
179Zygmunt Decupr. wewn. na Beskidy
180Jacek Kamińskiupr. wewn. na Beskidy
181Roman Nowakupr. wewn. na Beskidy
182Jan Krajewskiprzewodnik beskidzki
Rok 1970
183Wojciech Baranprzewodnik beskidzki
184Jan Bilkupr. wewn. na Beskidy
185Joanna Birczyńskaprzewodnik beskidzki
186 [21]Antoni Dańdaprzewodnik tatrzański (II kl.)
187Krzysztof Fugielupr. wewn. na Beskidy
188osoba usunięta z Koła
189Andrzej Kaliszupr. wewn. na Tatry
190Marek Kalmusprzewodnik tatrzański
191Grażyna Królikiewicz - Bałutupr. wewn. na Beskidy
192Janusz Madejupr. wewn. na Beskidy
193Joanna Morawskaupr. wewn. na Tatry
194 [22]Zofia Musielewicz - Jasińskaprzewodnik tatrzański
195Barbara Panow - Majkowskaprzewodnik tatrzański, KP Rabka
196Piotr Piwowarprzewodnik beskidzki, KP Nowy Sącz
197Barbara Sopicka - Malawskaupr. wewn. na Beskidy
198Mirosław Stecupr. wewn. na Beskidy
199Roman Suchanekprzewodnik beskidzki, zmarł 18 VI 2015 r.
200Maria Śmigiel - Bachmanupr. wewn. na Beskidy
201Antoni Tomalaupr. wewn. na Beskidy
202 [23]Jerzy Wiąckowskiprzewodnik tatrzański
203 [24]Witold Winiarskiprzewodnik tatrzański (II kl.)
204Mariusz Woźniakprzewodnik tatrzański (II kl.)
205Andrzej Zającupr. wewn. na Tatry
206Władysław Zającupr. wewn. na Beskidy
207Antoni Żeglinupr. wewn. na Beskidy
208Urszula Żuławskaupr. wewn. na Tatry
Rok 1971
209Henryk Cieciakupr. wewn. na Beskidy
210Jan Hubczykupr. wewn. na Beskidy
211Stanisław Kowalewskiupr. wewn. na Tatry
212Wanda Barzykupr. wewn. na Tatry
213Jacek Czechupr. wewn. na Tatry
214Zygmunt Dudziczprzewodnik tatrzański, Opole
215 [25]Andrzej Herbowskiprzewodnik tatrzański, Opole
216Mieczysław Kolaczekupr. wewn. na Beskidy
217Janusz Krawczykupr. wewn. na Beskidy
218Maria Kruk - Winiarskaupr. wewn. na Beskidy
219Krzysztof Leśniakprzewodnik tatrzański
220Tomasz Machupr. wewn. na Beskidy
221Jan Magierowskiprzewodnik tatrzański, >Opole
222Janusz Olejarkaupr. wewn. na Beskidy
223Andrzej Osetekprzewodnik tatrzański, Opole
224 [26]Marek Radwańskiprzewodnik tatrzański
225Zbigniew Rycerzupr. wewn. na Tatry
226 [27]Jerzy Sokulskiprzewodnik tatrzański
227Włodzimierz Stanisławskiprzewodnik tatrzański, Opole
228Andrzej Wendaprzewodnik tatrzański
229Zbigniew Wendorffupr. wewn. na Tatry
230Aleksandra Zalewska - Stojkoupr. wewn. na Tatry
231Romana Zalewska - Woźniakprzewodnik tatrzański
232Krzysztof Zyndrońupr. wewn. na Tatry
233Tadeusz Strzemeckiprzewodnik beskidzki, miejski, KPB Kraków
234Andrzej Szelągowskiprzewodnik tatrzański
235Elżbieta Polaczekupr. wewn. na Beskidy
236Jerzy Polaczekupr. wewn. na Beskidy
Rok 1972
237Stefan Bocheńskiupr. wewn. na Tatry
238Grażyna Frączekupr. wewn. na Tatry
239Marek Filipprzewodnik beskidzki
240Maria Lankosz - Mrózupr. wewn. na Beskidy
241Stefan Maślankaprzewodnik beskidzki (II kl.), zm. 5 I 2014 r.
242Andrzej Rabendaprzewodnik beskidzki (II kl.), miejski
243Kazimierz Smoterprzewodnik beskidzki (II kl.)
244Barbara Żeber - Rabendaprzewodnik beskidzki
245Tadeusz Dygaupr. wewn. na Tatry
246Stanisław Knapikprzewodnik tatrzański (II kl.), KPT Zakopane
247 [28]Urszula Lurska - Strzednickaprzewodnik tatrzański
248Henryk Ostrowskiprzewodnik tatrzański, KP Rabka
249Marek Pęksaupr. wewn. na Tatry
250Jan Rzymełkaprzewodnik tatrzański (II kl.), przewodnik beskidzki III, miejski po Krakowie III, przewodnik terenowy po GOP-ie
251Jerzy Więcekupr. wewn. na Tatry
252 [29]Włodzimierz Bobulaprzewodnik tatrzański (II kl.)
253Jolanta Flissikowska - Zombirtprzewodnik tatrzański, beskidzki, SKPB Warszawa
254Andrzej Klonowskiupr. wewn. na Tatry
255Krzysztof Koduraupr. wewn. na Tatry
256 [30]Krystyna Król - Dańdaupr. wewn. na Tatry, zm. 29 VIII 2011 r., pochowana na cmentarzu w Wieliczce
257Ryszard Lauterbachupr. wewn. na Tatry
258Krystyna Pęciłoupr. wewn. na Beskidy
259 [31]Barbara Radwanek - Bąkprzewodnik tatrzański
260Janusz Rogowskiupr. wewn. na Beskidy
261Adam Matanupr. wewn. na Beskidy
262Jolanta Mesjasz - Przybyłowiczprzewodnik beskidzki
263Władysław Weckerupr. wewn. na Beskidy
Rok 1973
264Jerzy Cendeckiupr. wewn. na Tatry
265 [32]Elżbieta Chrzanowskaprzewodnik tatrzański (II kl.)
266Marek Działońskiupr. wewn. na Tatry
267Konrad Gąsiorowskiprzewodnik tatrzański
268 [33]Leszek Germanprzewodnik tatrzański
269Piotr Jakóbczakprzewodnik beskidzki
270Leszek Kotprzewodnik tatrzański (I kl.)
271Janusz Lizakprzewodnik beskidzki
272Jacek Łempickiupr. wewn. na Beskidy
273Tomasz Mączkaprzewodnik tatrzański
274 [34]Wiesława Nocuń - Wczelikprzewodnik tatrzański (II kl.)
275Ryszard Pamułaupr. wewn. na Beskidy
276Jacek Przybylskiupr. wewn. na Beskidy
277Wojciech Semkowiczupr. wewn. na Beskidy
278 [35]Barbara Skawińskaprzewodnik tatrzański (II kl.), zmarła w styczniu 2008
279Jolanta Śmieszek - Magniupr. wewn. na Beskidy
280Jan Wiśniewskiprzewodnik beskidzki (II kl.)
281Elżbieta Wojciechowska - Szarrasupr. wewn. na Beskidy
282 [36]Adam Marchajprzewodnik tatrzański (II kl.)
283Roman Ekertupr. wewn. na Tatry
284Kazimierz Liszkaprzewodnik tatrzański (I kl.)
285Krystyna Habior - Wronaupr. wewn. na Beskidy
286Maria Zawodniak - Ekertupr. wewn. na Tatry
287Jerzy Leśniakupr. wewn. na Tatry
288Jolanta Winklerprzewodnik beskidzki, terenowy, KP Będzin
Rok 1974
289Wiesław Bochenekupr. wewn. na Tatry
290 [37]Dorota Cerkaskaupr. wewn. na Tatry
291Dorota Górak - Sieczkoupr. wewn. na Beskidy
292Małgorzata Grabowska - Brzozowskaprzewodnik beskidzki
293Grażyna Katanaupr. wewn. na Tatry
294Krzysztof Koczurprzewodnik beskidzki (II kl.)
295Wiesław Koryczanprzewodnik beskidzki
296Marian Kumorekprzewodnik beskidzki
297Anna Łaptaś - Dedeciusupr. wewn. na Tatry
298Maria Marczyk - Legutkoupr. wewn. na Beskidy
299Barbara Migas - Mazońupr. wewn. na Beskidy
300Marian Mrozekupr. wewn. na Beskidy
301Barbara Nowak - Schoppupr. wewn. na Beskidy
302Ryszard Nowakprzewodnik beskidzki
303Marek Piotrowskiprzewodnik beskidzki
304Lech Prokuratupr. wewn. na Tatry
305 [38]Wojciech Przybyłowiczprzewodnik tatrzański (I kl.)
306Wojciech Pyszprzewodnik beskidzki (II kl.)
307Maciej Rozmusupr. wewn. na Beskidy
308Barbara Siekierska - Syryjczykupr. wewn. na Tatry
309 [39]Iwona Skwara - Wojciechowskaprzewodnik tatrzański (II kl.), zmarła 24.04.1993 r.
310 [40]Anna Stanek - Krukierekupr. wewn. na Tatry
311 [41]Roman Strzednickiprzewodnik tatrzański
312Andrzej Ziębaprzewodnik tatrzański
313Andrzej Łabnoupr. wewn. na Beskidy
314Barbara Sienicka - Kalmusprzewodnik tatrzański (II kl.)
315 [42]Teresa Wolskaprzewodnik tatrzański
316Andrzej Górskiupr. wewn. na Tatry
317Barbara Raczyńskaupr. wewn. na Tatry
Rok 1975
318Janusz Kubanekupr. wewn. na Tatry
319Katarzyna Górniakupr. wewn. na Beskidy
320Teresa Hoffner - Pyszupr. wewn. na Beskidy
321Stanisław Apostołprzewodnik tatrzański, KPT Zakopane
322Waldemar Bernaciakprzewodnik beskidzki (II kl.)
323 [43]Wojciech Boryczkoprzewodnik tatrzański
324Kazimierz Brzozowskiprzewodnik beskidzki
325Tomasz Domańskiprzewodnik tatrzański
326 [44]Tadeusz Franikprzewodnik tatrzański
327Maciej Gibasupr. wewn. na Beskidy
328Ewa Grygielupr. wewn. na Beskidy
329Piotr Kalmusupr. wewn. na Tatry, GOPR, zginął w lawinie pod Nanga Parbat 10 VII 1985
330Krzysztof Karwanprzewodnik beskidzki (I kl.), miejski (I kl.), terenowy (I kl.), upr. wewn. na Tatry, IP
331Jan Kleszczprzewodnik beskidzki (II kl.)
332Piotr Krzywdaprzewodnik beskidzki (I kl.)
333 [45]Roman Kwaśniewskiupr. wewn. na Tatry
334Andrzej Lewickiupr. wewn. na Beskidy, zginął na Kazalnicy 31 VIII 1978
335Krzysztof Madejupr. wewn. na Beskidy
336Maciej Malczewskiupr. wewn. na Tatry
337 [46]Zbigniew Myczkowskiprzewodnik tatrzański
338Janina Osman - Grelaprzewodnik tatrzański (II kl.)
339Janusz Pagaczprzewodnik beskidzki, KP Oświęcim
340Andrzej Pelaupr. wewn. na Tatry
341Krzysztof Pleśniarowiczupr. wewn. na Beskidy
342Zbigniew Proćupr. wewn. na Beskidy
343Anna Radwanek - Malczewskaupr. wewn. na Tatry
344Krystyna Radwanekprzewodnik beskidzki
345Anna Rużyczkaprzewodnik tatrzański
346Zdzisław Sedlakupr. wewn. na Beskidy
347Andrzej Snochprzewodnik beskidzki (II kl.)
348 [48]Elżbieta Świerczyńskaprzewodnik tatrzański (II kl.)
349 [49]Marek Świerczyńskiprzewodnik tatrzański (I kl.), KPT Zakopane, zmarł 1 czerwca 2013r.
350 [50]Janusz Sułowskiprzewodnik tatrzański
351 [51]Jan Wiktorprzewodnik tatrzański
352Leszek Wojtasiewiczupr. wewn. na Tatry
353Wiesław Ziemblaupr. wewn. na Tatry
354Maria Lurskaupr. wewn. na Tatry
355Piotr Wandzilakupr. wewn. na Tatry
356 [52]Jerzy Kowalskiprzewodnik tatrzański
357Włodzimierz Czyczułaupr. wewn. na Tatry
358Jan Dudekprzewodnik tatrzański (II kl.), zginął w lawinie w Kotle Kościelcowym 29 I 1985
359Tadeusz Kościółekupr. wewn. na Tatry
360Witold Radzikupr. wewn. na Tatry
Rok 1976
361 [53]Zenon Całyniukprzewodnik tatrzański (I kl.)
362 [54]Jerzy Dąbrowskiprzewodnik tatrzański (II kl.)
363Teresa Duda - Boryczkoupr. wewn. na Beskidy
364Stanisław Figielprzewodnik beskidzki (I kl.)
365Elżbieta Górka - Ziębaprzewodnik tatrzański
366Anna Grochowalskaprzewodnik beskidzki
367Danuta Kazior - Bobulaupr. wewn. na Tatry
368Teresa Kowal - Figielprzewodnik beskidzki
369Marek Kozburprzewodnik beskidzki, KP Ruda Śląska
370Maria Kurasandzia - Szaleckaupr. wewn. na Tatry
371Stanisław Mazońupr. wewn. na Beskidy, zmarł 17.02.2016
372Ewa Oleniaczupr. wewn. na Tatry
373Jacek Płonczyńskiprzewodnik tatrzański, KPT Kraków
374 [55]Henryk Rączkaprzewodnik tatrzański (II kl.)
375Grażyna Sobczak - Okrąglickaprzewodnik beskidzki
376Bogdan Wojnarskiupr. wewn. na Tatry
377Zbigniew Łośupr. wewn. na Beskidy, SKPB Lublin
378Paweł Błaszczykupr. wewn. na Beskidy
379 [56]Andrzej Bulandaprzewodnik tatrzański
380Edward Czajkaupr. wewn. na Beskidy
381Janusz Fedirkoupr. wewn. na Tatry
382Wacław Figlewiczupr. wewn. na Beskidy
383Leszek Piekarskiupr. wewn. na Tatry
384Leszek Rzeszutekupr. wewn. na Beskidy
385Roman Wawrzczakprzewodnik beskidzki
386Danuta Lisupr. wewn. na Tatry
387 [57]Elżbieta Tomas - Wiktorupr. wewn. na Tatry
Rok 1977
388Zbigniew Adamczykupr. wewn. na Tatry
389 [58]Bogusław Bąkupr. wewn. na Tatry
390Janusz Ćwiklewiczupr. wewn. na Tatry
391Jolanta Drabowiczupr. wewn. na Tatry
392Jadwiga Figuraupr. wewn. na Beskidy
393Andrzej Kasprowicupr. wewn. na Tatry
394Teresa Maria Konopkaprzewodnik tatrzański
395Adam Kralkaprzewodnik tatrzański
396Anna Kucałaprzewodnik beskidzki
397 [59]Krzysztof Kuleszaprzewodnik tatrzański (II kl.)
398Jacek Legendziewiczupr. wewn. na Beskidy
399 [60]Józefa Mizerskaupr. wewn. na Tatry
400Witold Pasekprzewodnik beskidzki
401Mieczysław Pawlikprzewodnik beskidzki
402Józef Rapaczupr. wewn. na Tatry
403Krzysztof Rudolupr. wewn. na Tatry
404Piotr Skupiewskiprzewodnik beskidzki
405Małgorzata Smoleń - Śmiałekupr. wewn. na Beskidy
406Andrzej Tyburczykupr. wewn. na Tatry
407Jan Urbanupr. wewn. na Beskidy
408Ryszard Winiarskiupr. wewn. na Beskidy
409Bogusław Cyryl Okręglickiprzewodnik beskidzki (I kl.), terenowy
410 [61]Piotr Bąkprzewodnik tatrzański
411Marek Filaprzewodnik tatrzański
412 [62]Hubert Harańczykupr. wewn. na Tatry
413Krzysztof Heinrichprzewodnik beskidzki (I kl.), zmarł w lutym 2008 r.
414Teresa Iwanejko - Tarczyńskaupr. wewn. na Tatry
415Teresa Kędraupr. wewn. na Tatry
416 [63]Barbara Kralka-Germanupr. wewn. na Tatry, zginęła w lawinie pod Małą Koszystą w marcu 2011 r.
417 [64]Alicja Nowak-Janczynprzewodnik tatrzański
418Renata Polańskaupr. wewn. na Tatry
419Andrzej Ulmanupr. wewn. na Tatry
420Wiktor Wąsowiczprzewodnik tatrzański, >KP Zakopane
Rok 1978
421 [65]Małgorzata Bębenek-Krzyżanowskaupr. wewn. na Tatry
422 [66]Bożena Body-Rybkaprzewodnik tatrzański, zmarła IX 2014 r.
423Piotr Dąbrowskiprzewodnik beskidzki
424Barbara Dymek-Pawlikprzewodnik beskidzki
425Halina Jurczak-Franikupr. wewn. na Tatry
426Janusz Jurewiczupr. wewn. na Tatry
427Liliana Kosiorowska-Wysockaprzewodnik tatrzański
428Jolanta Kowalińskaupr. wewn. na Beskidy
429 [67]Krystyna Kralka-Radwańskaupr. wewn. na Tatry
430 [68]Jacek Krawczykprzewodnik tatrzański
431 [69]Andrzej Krzyżanowskiupr. wewn. na Tatry
432Bogusława Książekupr. wewn. na Beskidy
433 [70]Jan Legutkoprzewodnik tatrzański
434Edward Lisowskiprzewodnik beskidzki
435 [71]Małgorzata Łopatka-Niemczykprzewodnik tatrzański
436Andrzej Machlicaprzewodnik tatrzański
437Bogusława Nalepaupr. wewn. na Tatry
438 [72]Jacek Niemczykprzewodnik tatrzański
439Piotr Niepomniaszczijprzewodnik tatrzański
440 [73]Józef Nowakupr. wewn. na Tatry
441Kazimierz Piłatprzewodnik beskidzki, KP Rabka
442Krystyna Pyzikupr. wewn. na Beskidy
443Jerzy Rajtarupr. wewn. na Tatry
444Piotr Rokoszprzewodnik beskidzki (II kl.)
445Anna Siekierska-Dąbrowskaprzewodnik beskidzki
446Andrzej Sipiorprzewodnik beskidzki
447Małgorzata Stępniewskaupr. wewn. na Tatry
448 [75]Leszek Sułowskitatrzański
449Marek Szpotprzewodnik tatrzański (II kl.)
450Elżbieta Tarczyńska-Niepomiaszczijprzewodnik tatrzański
451 [76]Janusz Tarnowskiprzewodnik tatrzański
452 [77]Jan Tkaczupr. wewn. na Tatry
453Danuta Walasekupr. wewn. na Tatry
454Piotr Wiencekprzewodnik tatrzański
455Wiesław Wysockiprzewodnik tatrzański
456Jerzy Zaczekupr. wewn. na Tatry
457Roman Zadoraprzewodnik beskidzki (II kl.)
458Danuta Ziemba-Figlewiczupr. wewn. na Beskidy
459Józef Hujar-Tumidajewiczprzewodnik beskidzki
460 [78]Stanisław Komusińskiprzewodnik tatrzański
461Wacław Kulaprzewodnik beskidzki
Rok 1979
462 [79]Rafał Babynprzewodnik tatrzański
463 [80]Mieczysław Gawlikprzewodnik tatrzański
464Alicja Gniadekupr. wewn. na Tatry
465Marta Krawiecupr. wewn. na Tatry
466Marek Kupiszewskiprzewodnik tatrzański, SKPB Warszawa
467Jerzy Łysikowskiupr. wewn. na Beskidy
468Wiktor Marczakprzewodnik tatrzański, SKPB Warszawa
469 [81]Anna Podgórska-Tkaczupr. wewn. na Tatry
470Tadeusz Pyrcakprzewodnik tatrzański, SKPB Warszawa
471Teresa Ożóg-Węgrzynupr. wewn. na Tatry
472 [82]Witold Rybkaprzewodnik tatrzański
473Anna Trzecienieckaprzewodnik tatrzański
474Piotr Zarembaprzewodnik tatrzański, SKPB Warszawa
475Jan Antończykupr. wewn. na Beskidy
476Henryk Chrobakupr. wewn. na Beskidy
477Teodor Gąsiorowskiprzewodnik beskidzki
478Wacław Krzyżakupr. wewn. na Beskidy
479 [84]Szymon Malinowskiprzewodnik tatrzański (II kl.), beskidzki (I kl.)
480Leszek Ogórekprzewodnik beskidzki (I kl.)
481Ewa Przybyszewskaupr. wewn. na Beskidy
482Katarzyna Rokoszupr. wewn. na Beskidy
483Andrzej Sasułaprzewodnik beskidzki, KPB Sucha Beskidzka
484Marek Skałaprzewodnik beskidzki
485Karol Życzkowskiprzewodnik beskidzki
486Bogusław Urbanowiczupr. wewn. na Beskidy
Rok 1980
487Jacek Bąkprzewodnik tatrzański
488Józef Bobełupr. wewn. na Beskidy
489Zbigniew Chojnackiupr. wewn. na Beskidy
490Wacław Czasupr. wewn. na Beskidy
491 [85]Anna Skowron-Dąbrowskaprzewodnik tatrzański
492 [86]Andrzej Filaprzewodnik tatrzański
493Marek Grelaupr. wewn. na Tatry
494Andrzej Hadyprzewodnik tatrzański (II kl.)
495Marek Kotarbaupr. wewn. na Tatry
496Tadeusz Jasicaupr. wewn. na Tatry
497Krzysztof Janiaupr. wewn. na Beskidy
498Ewa Kyziołprzewodnik tatrzański (II kl.)
499 [87]Krzysztof Makowskiprzewodnik tatrzański
500Roman Mączekprzewodnik beskidzki (II kl.)
501Krzysztof Mączkaupr. wewn. na Tatry
502Andrzej Romekupr. wewn. na Beskidy
503Piotr Różyckiprzewodnik beskidzki
504Katarzyna Sapyta upr. wewn. na Tatry, zginęła w VII 1983 na półn. filarze Grande Rocheuse
505 [88]Małgorzata Stojek przewodnik tatrzański (II kl.)
506Bożena Szmalprzewodnik beskidzki, zmarła 17.05.2016
507Zofia Urbańska - Adamekupr. wewn. na Tatry
508Artur Wasilakprzewodnik beskidzki (II kl.)
509Paweł Włodarczykupr. wewn. na Tatry
Rok 1981
510Andrzej Dzieńskiprzewodnik beskidzki
511Urszula Janicka-Krzywdaupr. wewn. na Beskidy, zmarła w styczniu 2015 r.
512Marek Nowackiupr. wewn. na Beskidy
513Elżbieta Paluchowskaupr. wewn. na Beskidy
514Jadwiga Rosenbeigerupr. wewn. na Beskidy
515Jacek Wawszczakupr. wewn. na Beskidy
516 [89]Marek Burgielskiprzewodnik tatrzański
517Wiesław Drąg
518Andrzej Dworakupr. wewn. na Beskidy
519Mariusz Frydrychprzewodnik tatrzański
520Jan Gracjaszprzewodnik beskidzki (II kl.), zmarł w styczniu 2015 r.
521Bożena Grzebieniak-Kalickaupr. wewn. na Tatry
522 [90]Tomasz Kalickiprzewodnik tatrzański
523Iwona Kamińskaprzewodnik beskidzki (II kl.), zginęła rażona piorunem na pol. Wdżary 16 VIII 1990
524Eugeniusz Krawczykprzewodnik beskidzki (II kl.)
525Mariusz Kuleszaupr. wewn. na Beskidy
526Waldemar Kurczabupr. wewn. na Tatry
527Anna Musiał-Ławczysprzewodnik beskidzki (II kl.)
528Tomasz Nowakowskiprzewodnik beskidzki (II kl.)
529 [91]Alicja Rasiukprzewodnik tatrzański
530 [92]Andrzej Sosnalprzewodnik tatrzański
531 [93]Kazimierz Stagrowskiprzewodnik tatrzański
532Mirosław Wilkupr. wewn. na Beskidy
533Adelina Wojtusik-Skupniewskaupr. wewn. na Tatry
Rok 1982
534Mirosław Ławczysprzewodnik beskidzki (II kl.)
535Krzysztof Gardułaprzewodnik beskidzki (I kl.)
536 [94]Jacek Michalski upr. wewn. na Tatry
537Jerzy Buchowskiprzewodnik beskidzki
538Paweł Chojeckiupr. wewn. na Tatry
539Barbara Dworakupr. wewn. na Beskidy
540Łukasz Gaworprzewodnik beskidzki
541Witold Głażewskiprzewodnik beskidzki, zmarł 15 II 2012 r.
542Jadwiga Góreckaupr. wewn. na Tatry
543Jacek Grzegorczykprzewodnik tatrzański
544 [95]Mirosław Kociołekprzewodnik tatrzański
545Małgorzata Kopkowicz-Szpotupr. wewn. na Tatry
546Ewa Kozłowskaupr. wewn. na Tatry
547Anna Legutko-Kociołekupr. wewn. na Tatry
548Barbara Lorentzupr. wewn. na Tatry
549Anna Miechowskaprzewodnik tatrzański
550Urszula Pałkowska-Różyckaprzewodnik beskidzki
551Marzena Przepiórka-Chojeckaupr. wewn. na Tatry
552Elżbieta Sikoraupr. wewn. na Tatry
553 [93]Jerzy Superataprzewodnik tatrzański
554Michał Szewczykupr. wewn. na Tatry
555Mariola Szperka-Heinrichprzewodnik beskidzki
556Jarosław Wilkupr. wewn. na Tatry
Rok 1983
557Wieńczysław Grzybprzewodnik beskidzki
558Stefan Kawińskiprzewodnik beskidzki
559Artur Mrugałaprzewodnik beskidzki
560 [120]Grzegorz Jasiński
561Marek Baranowskiprzewodnik beskidzki
562 [97]Krzysztof Berbekaprzewodnik tatrzański
563Waldemar Błaszczykupr. wewn. na Tatry
564 [98]Jerzy Czochupr. wewn. na Tatry
565 [99]Damian Gałązkaupr. wewn. na Tatry
566Andrzej Kandybaprzewodnik beskidzki
567 [100]Ewa Kotarbaupr. wewn. na Tatry
568Piotr Machalskiprzewodnik beskidzki
569 [101]Danuta Orzechowskaprzewodnik tatrzański
570Leszek Pamułaprzewodnik beskidzki
571 [102]Janusz Ryśprzewodnik tatrzański
572Barbara Szczypkaprzewodnik beskidzki
573Marian Szklarczykupr. wewn. na Tatry
574Zbigniew Szymborskiupr. wewn. na Tatry
575Andrzej Wróbelprzewodnik beskidzki
576Władysław Żebrackiprzewodnik beskidzki, zmarł 3 X 2015 r.
577 [103]Krzysztof Żydowiczprzewodnik tatrzański
Rok 1984
578Tadeusz Pazdykaprzewodnik tatrzański
579Małgorzata Polskaupr. wewn. na Tatry
580Zbigniew Wojnarupr. wewn. na Tatry
581Piotr Rymarowiczprzewodnik tatrzański
582Janusz Sobczykupr. wewn. na Tatry
583KPBiT Cieszyn
584 [105]Jacek Bielińskiprzewodnik tatrzański
585 [106]Małgorzata Bilińska-Wojs upr. wewn. na Tatry
586Ryszard Bisztygaprzewodnik beskidzki
587Janusz Bystrowskiupr. wewn. na Tatry
588 [107]Anna Chmajupr. wewn. na Tatry
589Zbigniew Cyganupr. wewn. na Beskidy
590Piotr Gębczyńskiupr. wewn. na Beskidy
591Sławomir Gilupr. wewn. na Beskidy
592 [108]Jerzy Hemzaczekupr. wewn. na Tatry
593 [109]Krzysztof Kosprzewodnik tatrzański
594 [110]Alicja Krakowska-Porębaprzewodnik tatrzański
595 [111]Piotr Kuchareczkoprzewodnik tatrzański
596Jolanta Kulikupr. wewn. na Tatry
597Dagmara Lewandowskaupr. wewn. na Tatry
598 [112]Dariusz J. Łabudzkiprzewodnik tatrzański
599Paweł Muchaupr. wewn. na Beskidy
600Bogdan Niegolewskiprzewodnik beskidzki
601Marek Panekprzewodnik beskidzki (II kl.)
602Jan Pawupr. wewn. na Tatry
603 [113]Janusz Porębaprzewodnik tatrzański (II kl.)
604 [114]Wiesław Porosłoprzewodnik tatrzański
605 [115]Tomasz Pyzikprzewodnik tatrzański
606Przemysław Serafinupr. wewn. na Tatry
607Tomasz Sójkaprzewodnik beskidzki
608 [116]Teresa Stochelprzewodnik tatrzański
609Iwona Szpiechprzewodnik beskidzki
610 [117]Jacek Ślizowskiupr. wewn. na Tatry
611Jacek Wojaupr. wewn. na Tatry
Rok 1985
612Krzysztof Bieleckiprzewodnik beskidzki
613Ewa Ciślakupr. wewn. na Beskidy
614Łukasz Fonferkoprzewodnik beskidzki
615Anna Łojek-Nowakowskaprzewodnik beskidzki
616Dariusz Ciszewskiupr. wewn. na Beskidy
617Aleksander Dymekprzewodnik beskidzki (I kl.)
618Zbigniew Leniowskiprzewodnik beskidzki (I kl.)
619Janusz Lewekupr. wewn. na Beskidy
620Edyta Mamońprzewodnik beskidzki
621Artur Sajderaprzewodnik beskidzki
622Dorota Sieńkoupr. wewn. na Beskidy
623Andrzej Siwekprzewodnik beskidzki
624Krzysztof Strzępekupr. wewn. na Beskidy
625Jolanta Żak-Siwekprzewodnik beskidzki
Rok 1986
626 [119]Ludwik Rogowskiupr. wewn. na Tatry
627w zbiorach Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
628w zbiorach Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
629na tablicy przewodnickiej na Jasnej Górze
630 [121]Paweł Kamionkaprzewodnik beskidzki
631 [122]Tomasz Nodzyńskiprzewodnik tatrzański
632 [123]Małgorzata Piórkowskaprzewodnik tatrzański
Rok 1987
633 [124]Bogusław Koczurprzewodnik tatrzański
634 [125]Anna Biedrzyckaprzewodnik tatrzański
635 [126]Anna Jaśkowskaprzewodnik tatrzański
636 [127]Kazimierz Winklerprzewodnik tatrzański
637Piotr Kadelaprzewodnik tatrzański
638 [128]Janina Skwarkaprzewodnik tatrzański
639 [129]Lidia Walczak-Hankusprzewodnik tatrzański
640Sławomir Dominoprzewodnik beskidzki
641Bogusław Grzybowskiprzewodnik beskidzki (II kl.)
642Bogdan Kaletaprzewodnik beskidzki
643Andrzej Karpińskiprzewodnik beskidzki
644Wojciech Kreftprzewodnik beskidzki
645Ewa Niewidomskaprzewodnik beskidzki
646Bogusław Pietrzakprzewodnik beskidzki
Rok 1988
647Agnieszka Kapicaprzewodnik beskidzki
648Krzysztof Kapicaprzewodnik beskidzki
649Piotr Śmiałekprzewodnik beskidzki
650Ewa Zboińskaprzewodnik beskidzki
651Jacek Sadowskiprzewodnik beskidzki
Rok 1989
652Krzysztof Godekprzewodnik beskidzki
653Ryszard Jabłońskiprzewodnik beskidzki
654Jacek Kłosowskiprzewodnik beskidzki
655 Edward Kowalczeprzewodnik beskidzki
656Leszek Kusalprzewodnik beskidzki
657 Marcel Lubowskiprzewodnik beskidzki
658Małgorzata Szczepańska (Satora)przewodnik beskidzki
659Jakub Śliwaprzewodnik beskidzki
660 Jan Zosiakprzewodnik beskidzki
661Jerzy Kapłonprzewodnik beskidzki
662Tomasz Kierońskiprzewodnik beskidzki
Rok 1990
663Zbigniew Walczykprzewodnik beskidzki (II kl.)
664Dariusz Oziomekprzewodnik beskidzki
665Marta Sargaprzewodnik beskidzki
666Barbara Wilczyńskaprzewodnik beskidzki
667odznaka zaginęła
Rok 1991
668Jarosław Barylukprzewodnik beskidzki (II kl.)
669Jan Durdaprzewodnik beskidzki
670Tomasz Krzyszychaprzewodnik beskidzki
671Marek Leśniakprzewodnik beskidzki (II kl.)
672Robert Nowakprzewodnik beskidzki
673Krzysztof Stankowiczprzewodnik beskidzki
674Jolanta Wiłaprzewodnik beskidzki
675Ewa Podoleckaprzewodnik beskidzki
Rok 1992
676Rafał Ekielski przewodnik tatrzański, beskidzki, świętokrzyski, krakowski, zmarł w sierpniu 2006
677Piotr Nowickiprzewodnik beskidzki (I kl.), wystąpił z Koła
678Krzysztof Ojczykprzewodnik beskidzki
679Jerzy Węglarskiprzewodnik beskidzki, zmarł w 1998 r.
Rok 1993
680Krzysztof Dulińskiprzewodnik beskidzki
681Robert Oleniaczprzewodnik beskidzki
682Tomasz Prokopprzewodnik beskidzki
683Bartłomiej Rogożprzewodnik beskidzki
684Mirosława Znaniec-Walczykprzewodnik beskidzki
Rok 1994
685Piotr Gałoszprzewodnik beskidzki
686Paweł Miękusprzewodnik beskidzki
687Tomasz Olejarczukprzewodnik beskidzki
688Witold Plebańczykprzewodnik beskidzki
689Daniel Szałankiewiczprzewodnik beskidzki
690Mariusz Schabikowskiprzewodnik beskidzki
Rok 1995
691Robert Korzeńprzewodnik beskidzki
692Grzegorz Mysliwiecprzewodnik beskidzki
693Anna Pajka-Grzybowskaprzewodnik beskidzki
694Michał Ronikierprzewodnik beskidzki
695Andrzej Rybskiprzewodnik beskidzki
696Bożena Tobiaszprzewodnik beskidzki
Rok 1996
697Mirosław Badziochprzewodnik beskidzki, tatrzański
698Dariusz Dzigaprzewodnik beskidzki
699Mirosław Gurbaprzewodnik beskidzki
700Paweł Klimekprzewodnik beskidzki
701Anna Kozakprzewodnik beskidzki
702Paweł Pojnarprzewodnik beskidzki
703Jadwiga Sukta-Klimekprzewodnik beskidzki
Rok 1997
704Joanna Dudekprzewodnik beskidzki
705Robert Guzikprzewodnik beskidzki
706Radosław Kostujprzewodnik beskidzki, krakowski, zginął w wypadku samochodowym 14 lipca 2009 r.
707Konrad Łyśprzewodnik beskidzki
708Paweł Jerzy Matuszykprzewodnik tatrzański, beskidzki, miejski
709Piotr Midorprzewodnik beskidzki
710Bartosz Nitkaprzewodnik beskidzki
711Anna Maria Ociepaprzewodnik beskidzki
712Tomasz Rączkowskiprzewodnik tatrzański, beskidzki
713Piotr Sadowskiprzewodnik beskidzki
714Krzysztof Szparaprzewodnik beskidzki
715Robert Wosiekprzewodnik beskidzki
Rok 1998
716Piotr Subikprzewodnik beskidzki
717Renata Czyżprzewodnik beskidzki
718Piotr Golonkaprzewodnik beskidzki
719Joanna Kozielecprzewodnik beskidzki
720Karolina Łabzaprzewodnik beskidzki
721Krzysztof Magnowskiprzewodnik beskidzki, krakowski
722Magdalena Marchut - Michniewskaprzewodnik beskidzki
723Artur Michniewskiprzewodnik beskidzki
724Michał Mieszkowskiprzewodnik beskidzki
725Marta Muchaprzewodnik beskidzki
726Rafał Ringprzewodnik beskidzki
727Sebastian Wypychprzewodnik beskidzki
728Paweł Pontekprzewodnik beskidzki (II kl.)
Rok 1999
729Dariusz Dylągprzewodnik tatrzański, beskidzki (I kl.)
730Jan Czerwińskiprzewodnik beskidzki
731Urszula Kupiec (Dyner)przewodnik beskidzki
732Barbara Grzybowskaprzewodnik beskidzki
733Łukasz Kaniaprzewodnik beskidzki
734Piotr Skrzypiecprzewodnik beskidzki
735Michał Stefańskiprzewodnik beskidzki
Rok 2000
736Paweł Brzozowskiprzewodnik beskidzki
737Justyna Cząstka-Kłapytaprzewodnik beskidzki
738Anna Dobranowska-Filipczukprzewodnik beskidzki
739Marta Dudaprzewodnik beskidzki
740Bartosz M. Marciniakprzewodnik beskidzki
741Paweł Marsprzewodnik beskidzki
742Mateusz Matulaupr. wewn. na Beskidy
743Aneta Szablowskaupr. wewn. na Beskidy
744Anna Wróbelupr. wewn. na Beskidy
745blacha została przekazana do muzeum w Radomiu
Rok 2001
746Krzysztof Grelowskiprzewodnik beskidzki
747Anna Matuszyk (Kawula)przewodnik beskidzki
748Jacek Korpakprzewodnik beskidzki
749Katarzyna Łysekprzewodnik beskidzki
750Paweł Miśkowiecprzewodnik beskidzki
751Agnieszka Marciniak (z domu Poloczek)przewodnik beskidzki
752Magdalena Rawłówprzewodnik beskidzki
753Marta Wantuchprzewodnik beskidzki
754Justyna Wieczorekprzewodnik beskidzki
755Bernadetta Zawilińskaprzewodnik beskidzki
Rok 2002
756Wojciech Bafiaprzewodnik beskidzki
757Andrzej Danelprzewodnik beskidzki
758Katarzyna Mazurkiewicz (Dyrda)przewodnik beskidzki
759Małgorzata Fedasprzewodnik beskidzki
760Michał Huczyńskiprzewodnik beskidzki
761Sylwia Golonka (Jerdonek)przewodnik beskidzki
762Piotr Knaśprzewodnik beskidzki
763Sebastian Krajewskiprzewodnik beskidzki
764Renata Kralprzewodnik beskidzki
765Marek Wieczorekprzewodnik beskidzki
766Marcin Wolińskiprzewodnik beskidzki
767Jadwiga Zawilińskaprzewodnik beskidzki
768Danuta Sośnicka (Żywczak)przewodnik beskidzki
Rok 2003
769Wojciech Bieniekprzewodnik beskidzki
770Jolanta Bobrowskaprzewodnik beskidzki
771Jan Ceklarzprzewodnik beskidzki, tatrzański
772Marek Cienkiewiczprzewodnik beskidzki
773Natalia Figielprzewodnik beskidzki
774Krzysztof Florysprzewodnik beskidzki, świętokrzyski
775Małgorzata Kozak (Glaba)przewodnik beskidzki
776Wojciech Góralczykprzewodnik beskidzki
777Marcin Janikprzewodnik beskidzki
778Zofia Florys (Jarczewska)przewodnik beskidzki, tatrzański, zmarła w czerwcu 2010
779Paweł Jezutekprzewodnik beskidzki, tatrzański
780Piotr Kłapytaprzewodnik beskidzki
781Dominik Pałkaprzewodnik beskidzki
782Paweł Paszkowskiprzewodnik beskidzki
783Joanna Siniewiczprzewodnik beskidzki
784Robert Staszkiewiczprzewodnik beskidzki, tatrzański
785Jadwiga Szcząchorprzewodnik beskidzki
786Anna Warzechaprzewodnik beskidzki, krakowski
787Jakub Wczelikprzewodnik beskidzki
Rok 2004
788Anna Ryguła (Baran)przewodnik beskidzki
789Stanisław Biskupprzewodnik beskidzki
790Paweł Ćwiąkałaprzewodnik beskidzki
791Marcin Dzikprzewodnik beskidzki, krakowski
792Edward Fietkoprzewodnik beskidzki
793Piotr Firlejprzewodnik beskidzki
794Magdalena Górnaprzewodnik beskidzki
795Jakub Kańdulskiprzewodnik beskidzki
796Anna Kliczewskaprzewodnik beskidzki
797Marcin Marszałekprzewodnik beskidzki
798Joanna Mikowskaprzewodnik beskidzki
799Paulina Drozdowska (Pietrzak)przewodnik beskidzki, sudecki
800Paweł Piwowarskiprzewodnik beskidzki
801Agata Plataprzewodnik beskidzki
802Magdalena Słobodaprzewodnik beskidzki
803Paweł Stelmachprzewodnik beskidzki
Rok 2005
804Piotr Bekprzewodnik beskidzki
805Barbara Czubaprzewodnik beskidzki, tatrzański
806Jakub Ćwiąkałaprzewodnik beskidzki, tatrzański
807Dominika Dyklaprzewodnik beskidzki
808Paweł Gajewskiprzewodnik beskidzki
809Ewa Kowalska (Gapys)przewodnik beskidzki
810Tomasz Gawlikprzewodnik beskidzki, terenowy - świętokrzyski
811Katarzyna Goncerzprzewodnik beskidzki
812Kordian Habelprzewodnik beskidzki
813Ziemowit Halotaprzewodnik beskidzki
814Agnieszka Jurczyńska-Kłosokprzewodnik beskidzki, tatrzański
815Anna Kaliszewska-Šterbákováprzewodnik beskidzki
816Mariusz Kocielińskiprzewodnik beskidzki
817Piotr Kozaneckiprzewodnik beskidzki
818Paweł Kulaprzewodnik beskidzki
819Agnieszka Kupczykprzewodnik beskidzki
820Hubert Lipczyńskiprzewodnik beskidzki
821Katarzyna Ceklarz (Mlekodaj)przewodnik beskidzki, tatrzański
822Iwona Nakoneczna-Świątekprzewodnik beskidzki
823Bartosz Szczechowiczprzewodnik beskidzki
824Maciej Wasilakprzewodnik beskidzki
825Anna Zakielarzprzewodnik beskidzki
826Agata Złonkiewiczprzewodnik beskidzki
827Maciej Belcarzprzewodnik beskidzki
828Krzysztof Błaszczykprzewodnik beskidzki
829Bartosz Bynowskiprzewodnik beskidzki, terenowy, miejski
830Ewa Dylągprzewodnik beskidzki
831Anna Rozmysłowskaprzewodnik beskidzki
832Małgorzata Tomaszkiewiczprzewodnik beskidzki
Rok 2006
833Iwona Kasino (Bukowska)przewodnik beskidzki
834Sławomir Chmielprzewodnik beskidzki
835Paweł Ciaptaczprzewodnik beskidzki, krakowski
836Adam Fijołekprzewodnik beskidzki
837Małgorzata Franczykprzewodnik beskidzki
838Mateusz Glistaprzewodnik beskidzki
839Mateusz Hanulaprzewodnik beskidzki
840Justyna Wójcik (Hareńczyk)przewodnik beskidzki
841Marcin Jędrusiakprzewodnik beskidzki
842Agata Hanula (Kapłon)przewodnik beskidzki
843Justyna Kaszowskaprzewodnik beskidzki
844Zofia Klimczakprzewodnik beskidzki
845Magdalena Kołodziejczykprzewodnik beskidzki
846Grzegorz Korczakprzewodnik beskidzki
847Małgorzata Kotarbaprzewodnik beskidzki
848Agnieszka Pawłowiczprzewodnik beskidzki
849Marek Pierzchałaprzewodnik beskidzki
850Szymon Pracuchprzewodnik beskidzki
851Bolesław Skrok-Wolskiprzewodnik beskidzki
852Joanna Szczechowicz (Bukowiec)przewodnik beskidzki
853Sabina Wilkoszprzewodnik beskidzki
854Jarosław Wójcikprzewodnik beskidzki
Rok 2007
855Maria Bartmańskaprzewodnik beskidzki
856Lilianna Bernaciakprzewodnik beskidzki
857Agata Bębenekprzewodnik beskidzki
858Damian Bojdaprzewodnik beskidzki
859Agata Buchwałprzewodnik beskidzki
860Michał Budkiewiczprzewodnik beskidzki
861Jakub Delektaprzewodnik beskidzki
862Katarzyna Fiedlerprzewodnik beskidzki
863Grzegorz Gorolprzewodnik beskidzki
864Ewa Jakoszprzewodnik beskidzki
865Izabela Jędrzejekprzewodnik beskidzki
866Paweł Koniecznyprzewodnik beskidzki, GOPR
867Piotr Mazurkiewiczprzewodnik beskidzki
868Karolina Niżnikprzewodnik beskidzki
869Maciej Nowakprzewodnik beskidzki, krakowski
870Teresa Pamułaprzewodnik beskidzki
871Aleksandra Budkiewicz (Pawlik)przewodnik beskidzki
872Sławomir Suwajprzewodnik beskidzki
873Wojtek Syrekprzewodnik beskidzki
874Michał Szymańskiprzewodnik beskidzki, krakowski
875Anna Turbańskaprzewodnik beskidzki
876Joanna Wadowskaprzewodnik beskidzki
877Przemysław Wróbelprzewodnik beskidzki
Rok 2008
878Monika Błaszczykprzewodnik beskidzki
879Radosław Dulakprzewodnik beskidzki
880Michał Firlejprzewodnik beskidzki
881Rafał Górzanowskiprzewodnik beskidzki
882Magdalena Grzybałaprzewodnik beskidzki
883Hadrian Jakóbczakprzewodnik beskidzki, krakowski
884Leszek Janiszewskiprzewodnik beskidzki
885Bartłomiej Januszprzewodnik beskidzki, krakowski
886Jacek Kasprzyckiprzewodnik beskidzki
887Irena Mrózekprzewodnik beskidzki
888Elżbieta Korczak (Olbracht)przewodnik beskidzki
889Ewelina Pańczyszyn (Pacek)przewodnik beskidzki
890Wojciech Pawlusprzewodnik beskidzki
891Karolina Rapaczprzewodnik beskidzki
892Karolina Konarska (Słoboda)przewodnik beskidzki
893Ewa Styrkowiecprzewodnik beskidzki
894Bartłomiej Szlasekprzewodnik beskidzki
895Katarzyna Bajgrowicz (Trzońska)przewodnik beskidzki
896Maria Barmuta (Tyrkiel)przewodnik beskidzki
897Paulina Wawrzutaprzewodnik beskidzki
Rok 2009
898Agnieszka Pawlus (Krupnik)przewodnik beskidzki
899Adam Absalonprzewodnik beskidzki
900Kamil Bandrowskiprzewodnik beskidzki
901Agata Ciachprzewodnik beskidzki
902Józef Haduchprzewodnik beskidzki
903Justyna Kobielaprzewodnik beskidzki
904Barbara Kościelniakprzewodnik beskidzki
905Remigiusz Lichotaprzewodnik beskidzki
906Anna Resiakprzewodnik beskidzki
907Katarzyna Rydelprzewodnik beskidzki
908Krzysztof Stawowczykprzewodnik beskidzki
909Urszula Styrkowiecprzewodnik beskidzki
910Mateusz Tomaszczykprzewodnik beskidzki, krakowski
911Anna Warzyńska (Idziak)przewodnik beskidzki
912Wojciech Witekprzewodnik beskidzki
Rok 2010
913Anna Gąciarzprzewodnik beskidzki
914Katarzyna Bierońprzewodnik beskidzki
915Paweł Charnickiprzewodnik beskidzki, krakowski
916Sebastian Karwatprzewodnik beskidzki
917Bartłomiej Kogutprzewodnik beskidzki
918Piotr Kowalewskiprzewodnik beskidzki
919Krzysztof Pacioraprzewodnik beskidzki
920Piotr Pańczyszynprzewodnik beskidzki
921Grzegorz Szarekprzewodnik beskidzki
922Weronika Szewczykprzewodnik beskidzki
Rok 2011
923Maria Czubprzewodnik beskidzki
924Konrad Fijałkowskiprzewodnik beskidzki
925Paweł Kotasprzewodnik beskidzki
926Anna Kryszczakprzewodnik beskidzki, krakowski
927Anna Mikołajczyk-Szarekprzewodnik beskidzki
928Adam Płanetaprzewodnik beskidzki
929Dominika Staniecprzewodnik beskidzki
930Rafał Staniszewskiprzewodnik beskidzki
931Sandra Trelaprzewodnik beskidzki
932Zofia Wąchockaprzewodnik beskidzki
933Karol Witkowskiprzewodnik beskidzki
934Karolina Zielińskaprzewodnik beskidzki
935Monika Bandrowska (Zwirecka)przewodnik beskidzki
Rok 2012
936Sonia Bałaprzewodnik beskidzki
937Grzegorz Niedbałaprzewodnik beskidzki
938Anna Podgórska (Paterek)przewodnik beskidzki
939Jadwiga Warchoł (Piecuch)przewodnik beskidzki
940Tomasz Bujoczekprzewodnik beskidzki
941Magda Cieślaprzewodnik beskidzki, krakowski
942Mateusz Dziurskiprzewodnik beskidzki
943Katarzyna Góreckaprzewodnik beskidzki
944Magdalena Hesiakprzewodnik beskidzki
945Jerzy Iwaszkiewiczprzewodnik beskidzki
946Joanna Januszprzewodnik beskidzki
947Michał Kruczałaprzewodnik beskidzki
948Mariusz Krukarprzewodnik beskidzki
949Estera Motylprzewodnik beskidzki
950Monika Olejakprzewodnik beskidzki
951Anna Osikaprzewodnik beskidzki
952Anna Oskierkoprzewodnik beskidzki
953Jarosław Pankiewiczprzewodnik beskidzki
954Aneta Stachowiczprzewodnik beskidzki
955Katarzyna Toniaprzewodnik beskidzki
956Marek Węglarzprzewodnik beskidzki
957Teresa Zgłobicaprzewodnik beskidzki
Rok 2013
958Małgorzata Amanowiczprzewodnik beskidzki
959Marcela Bagierekprzewodnik beskidzki
960Maciej Barczykprzewodnik beskidzki
961Rafał Dziadoszprzewodnik beskidzki
962Justyna Gutowskaprzewodnik beskidzki
963Anna Bieniek (Heller)przewodnik beskidzki, jurajski, krakowski
964Dominik Jagiełaprzewodnik beskidzki
965Piotr Jędrzejasprzewodnik beskidzki
966Natalia Kiszaprzewodnik beskidzki
967Krzysztof Kowalprzewodnik beskidzki
968Tomasz Lewikprzewodnik beskidzki
969Jagoda Pilchprzewodnik beskidzki
970Anastazja Prochwiczprzewodnik beskidzki
971Maciej Rachwalskiprzewodnik beskidzki
972Alina Smajdorprzewodnik beskidzki
973Paweł Suderprzewodnik beskidzki
974Małgorzata Wczelikprzewodnik beskidzki
975Paulina Węgrzynprzewodnik beskidzki
976Jakub Wierzchowskiprzewodnik beskidzki
977Szymon Wilkowskiprzewodnik beskidzki
Rok 2014
978Monika Jankowskaprzewodnik beskidzki
979Paulina Jasiurkowskaprzewodnik beskidzki
980Magdalena Gawełekprzewodnik beskidzki
981Justyna Muzykprzewodnik beskidzki
982Małgorzata Smolikprzewodnik beskidzki
983Barbara Bałosprzewodnik beskidzki
984Karolina Bąkprzewodnik beskidzki
985Maciej Bernacikprzewodnik beskidzki
986Bartłomiej Cichońprzewodnik beskidzki
987Jolanta Koźbiałprzewodnik beskidzki
988Beata Klimekprzewodnik beskidzki
989Katarzyna Malinowskaprzewodnik beskidzki
990Małgorzata Mazurekprzewodnik beskidzki
991Jacek Michalikprzewodnik beskidzki
992Dominika Molendaprzewodnik beskidzki
993Jacek Muchaprzewodnik beskidzki
994Agnieszka Niedzielaprzewodnik beskidzki
995Joanna Opyrchałprzewodnik beskidzki
996Katarzyna Różyckaprzewodnik beskidzki
997Anita Staszczakprzewodnik beskidzki
998Grzegorz Suderprzewodnik beskidzki
999Magdalena Syrekprzewodnik beskidzki
1000Rafał Taraskaprzewodnik beskidzki
Rok 2015

1001

Piotr Jasiówka

przewodnik beskidzki

1002

Justyna Pałosz

przewodnik beskidzki

1003

Krzysztof Banaś

przewodnik beskidzki

1004

Grzegorz Chlewicki

przewodnik beskidzki

1005

Krzysztof Chmiel

przewodnik beskidzki

1006

Dominik Ciebiera

przewodnik beskidzki

1007

Joanna Dragon

przewodnik beskidzki

1008

Jacek Dziedzicki

przewodnik beskidzki

1009

Michał Gawlik

przewodnik beskidzki

1010

Dominika Horczak

przewodnik beskidzki

1011

Marianna Konieczna

przewodnik beskidzki

1012

Kinga Krzak

przewodnik beskidzki

1013

Michał Pacyna

przewodnik beskidzki

1014

Szymon Tarkowski

przewodnik beskidzki

1015

Paulina Wałowska

przewodnik beskidzki

1016

Michał Wilkowski

przewodnik beskidzki

1017

Agata Wodka

przewodnik beskidzki

1018

Joanna Żygłowicz

przewodnik beskidzki

Rok 2016

1019

Marcin Bednarz

przewodnik beskidzki

1020

Agnieszka Biskup

przewodnik beskidzki

1021

Magdalena Guzek

przewodnik beskidzki

1022

Paweł Kłeczek

przewodnik beskidzki

1023

Agnieszka Łach-Stankowska

przewodnik beskidzki

1024

Bartosz Sala

przewodnik beskidzki

1025

Justyna Sekuła

przewodnik beskidzki

1026

Piotr Synowiec

przewodnik beskidzki

1027

Michał Tarcz

przewodnik beskidzki

1028

Alicja Wieczorek

przewodnik beskidzki

1029

Joanna Wylon

przewodnik beskidzki, krakowski

1030

Robert Zieliński

przewodnik beskidzki

Sympatycy Koła
1Joanna Puto (Rogoż)1994
2Beata Burda (Nowicka)1994
3Marta Motyka1996
4Maja Olejarczuk1996
5Zofia Ścieszka2000
6Agnieszka Baryluk2001
7Jerzy Grębosz2001
8Waldemar Łaciak2003
9Karolina Hendrys2013
10Mariusz Hendrys2013
11Damian Kowalski2013
12Maria Kwiecińska2013
13Piotr Mazela2015
14Tadeusz Mazela2015