Beskidnik 56 (2), listopad 2012

Nowy Beskidnik ujrzał światło dzienne. Nowa redakcja, nowy format, nowa winieta...

A w numerze... Zapraszamy do zapoznania się z nowoblachowanymi przewodnikami. W kąciku kulinarnym zachęcamy do gotowania, w literackim do polemiki nad głębokimi tekstami. Mimo, że w pociągach prędkość jest wyświetlana, jest sposób na sprawdzenie poprawności ich działania. A wiecie jak to było z meczami Beskidy-Tatry?.

Zapraszamy po jeszcze więcej do nowego numeru Beskidnika - ciągle żywy i nawet nie jest sierotą.

Więcej w numerze ...


Beskidnik 50 (1), wrzesień 2009


Beskidnik 1(50)Beskidnik 1(50)
więcej w numerze ... :)

Więcej w numerze ...


Beskidnik 49 (1), październik 2009

Beskidnik 4(49)Zaskoczenie po wyskoczeniu z okna zeskoczyło jeszcze z krawężnika, przyskoczyło do latarni i ... złapało pion. Próbowało się otrząsnąć, lecz ciągle przed oczyma wirowały mu kolejne numery Beskidnika. I jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz. Stop! - wrzasnęło Zaskoczenie. I wtedy na beskidnikową skrzynkę mailową przyszedł poniższy list.

Więcej w numerze ...


Beskidnik 48 (3), listopad 2008


Beskidnik 3(48) Redakcja Beskidnika dziękuje wszystkim, którzy zechcieli do nas dołączyć na beskidnikowym spotkaniu. Spotkanie było, rzec można, owocne. Przynajmniej jeśli chodzi o pomysły. Życie pokaże co z tego uda się zrealizować. A wiadomo, życie lubi zaskakiwać. Siedzi sobie taka redakcja, spokojnie kombinuje, a tu BUM!!! Zaskoczenie wchodzi i mówi „Dzień dobry”. My mu mówimy: „Jaki dobry? Znowu tekstów nie mamy”. No to zaskoczenie wyskoczyło z okna. Tak... takie jest życie.

Redakcja

PS. O staniu zdrowia Zaskoczenia będzie informować w kolejnych numerach.


Załącznik
[file] Beskidnik 48 (3/2008), listopad 2008

Więcej w numerze ...


Beskidnik 46 (1), styczeń 2008

Beskidnik 45 (5), grudzień 2007