Beskidnik 66 (1), styczeń 2018

Kolejne numery w obiegu, czas pędzi, a warto żeby w tym roku nieco zwolnił, bo wszak 2018 rok jest Rokiem Beskidnika!

Spodziewajcie się wielu atrakcji, zaskoczeń i... kto wie co Redakcja wymyśli. Będzie się działo. Tym bardziej, że Beskidnik coraz prężniej działa na facebooku i instagramie. Zapraszamy!

Więcej w numerze ...


Beskidnik 56 (2), listopad 2012

Nowy Beskidnik ujrzał światło dzienne. Nowa redakcja, nowy format, nowa winieta...

A w numerze... Zapraszamy do zapoznania się z nowoblachowanymi przewodnikami. W kąciku kulinarnym zachęcamy do gotowania, w literackim do polemiki nad głębokimi tekstami. Mimo, że w pociągach prędkość jest wyświetlana, jest sposób na sprawdzenie poprawności ich działania. A wiecie jak to było z meczami Beskidy-Tatry?.

Zapraszamy po jeszcze więcej do nowego numeru Beskidnika - ciągle żywy i nawet nie jest sierotą.

Więcej w numerze ...


Beskidnik 50 (1), wrzesień 2009


Beskidnik 1(50)Beskidnik 1(50)
więcej w numerze ... :)

Więcej w numerze ...


Beskidnik 49 (1), październik 2009

Beskidnik 4(49)Zaskoczenie po wyskoczeniu z okna zeskoczyło jeszcze z krawężnika, przyskoczyło do latarni i ... złapało pion. Próbowało się otrząsnąć, lecz ciągle przed oczyma wirowały mu kolejne numery Beskidnika. I jeszcze raz i jeszcze raz, i jeszcze raz. Stop! - wrzasnęło Zaskoczenie. I wtedy na beskidnikową skrzynkę mailową przyszedł poniższy list.

Więcej w numerze ...


Beskidnik 48 (3), listopad 2008


Beskidnik 3(48) Redakcja Beskidnika dziękuje wszystkim, którzy zechcieli do nas dołączyć na beskidnikowym spotkaniu. Spotkanie było, rzec można, owocne. Przynajmniej jeśli chodzi o pomysły. Życie pokaże co z tego uda się zrealizować. A wiadomo, życie lubi zaskakiwać. Siedzi sobie taka redakcja, spokojnie kombinuje, a tu BUM!!! Zaskoczenie wchodzi i mówi „Dzień dobry”. My mu mówimy: „Jaki dobry? Znowu tekstów nie mamy”. No to zaskoczenie wyskoczyło z okna. Tak... takie jest życie.

Redakcja

PS. O staniu zdrowia Zaskoczenia będzie informować w kolejnych numerach.


Załącznik
[file] Beskidnik 48 (3/2008), listopad 2008

Więcej w numerze ...


Beskidnik 46 (1), styczeń 2008

Beskidnik 45 (5), grudzień 2007