Kurs przewodników beskidzkich 2014-2016

Kolejne wakacje za nami, nadchodzi smutna i szara jesień, czy Ty też czujesz już na plecach oddech zbliżającej się wielkimi krokami jesiennej chandry?


Alpy Kamnicko-Sawińskie

Po raz pierwszy na polskim rynku księgarskim - przewodnik po Alpach Kamnicko-Sawińskich - zapraszamy do zakupu !!


Watra 11

Po upływie trzynastu lat (!!) od ukazania się poprzedniego numeru światło dzienne ujrzała kolejna „Watra” – wydawnictwo ciągłe SKPG, którego, mam nadzieję, reklamować nie muszę.


Sprzątanie grobów Ludzi Gór w środę 29 października

Robert Wosiek zaprasza na tradycyjne sprzątanie grobów ludzi gór na Cmentarzu Rakowickim. W tym roku odbędzie się w środę, 29.10.2014 r., zbiórka o godz. 15.30 przed bramą gł. cmentarza. W miarę możliwości prosimy o przyniesienie odpowiednich przyborów do mycia i czyszczenia grobów.


Konkurs całoroczny, edycja 2014

Na wakacje wyjechali pewnie Uczestnicy Konkursu Całorocznego ale my nie zwalniamy tempa. Sierpniowe pytania są trochę urlopowe – zachęcamy do zwiedzenia muzeum, obejrzenia filmu oraz zapoznania się z zabytkami jednego z galicyjskich miast .

Czekamy na Wasze odpowiedzi.


„Jednodniowy” Weekend z… 1914 rokiem…

Zapraszamy na spacer śladami działań I Wojny Światowej w Twierdzy Kraków oraz między Myślenicami a Wiśniową - 26 października 2014 r. – niedziela.


Solita?! Si, solita!! …czyli samotne poszukiwanie Słońca i Przygód w Ameryce Południowej, 22 października 2014 r.

Prawie 4 miesiące włóczęgi. Gorące piaski wybrzeży 2 oceanów, wys


"Czary góralskie. Słownik magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich" - spotkanie 18 października w Zakopanem

W sobotę, 18 października o godz. 18.00 w Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem (ul. Krupówki 41) odbędzie się spotkanie z książką „Czary góralskie. Słownik magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich” oraz jej autorkami – Urszulą Janicką-Krzywdą i Katarzyną Ceklarz.


Subskrybuje zawartość

Chcesz coś dodać/zmienić na stronie? Załóż konto lub skontaktuj się z administratorem.