Konkurs całoroczny, edycja 2014

Na wakacje wyjechali pewnie Uczestnicy Konkursu Całorocznego ale my nie zwalniamy tempa. Sierpniowe pytania są trochę urlopowe – zachęcamy do zwiedzenia muzeum, obejrzenia filmu oraz zapoznania się z zabytkami jednego z galicyjskich miast .

Czekamy na Wasze odpowiedzi.


„Jednodniowy” Weekend z… 1914 rokiem…

Zapraszamy na spacer śladami działań I Wojny Światowej w Twierdzy Kraków oraz między Myślenicami a Wiśniową - 26 października 2014 r. – niedziela.


Solita?! Si, solita!! …czyli samotne poszukiwanie Słońca i Przygód w Ameryce Południowej, 22 października 2014 r.

Prawie 4 miesiące włóczęgi. Gorące piaski wybrzeży 2 oceanów, wys


"Czary góralskie. Słownik magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich" - spotkanie 18 października w Zakopanem

W sobotę, 18 października o godz. 18.00 w Miejskiej Galerii Sztuki w Zakopanem (ul. Krupówki 41) odbędzie się spotkanie z książką „Czary góralskie. Słownik magii Podtatrza i Beskidów Zachodnich” oraz jej autorkami – Urszulą Janicką-Krzywdą i Katarzyną Ceklarz.


Chillout w...Chile!, 8 października 2014 r.

O krótkim wypadzie na drugi koniec świata opowiedzą Olaf i Pauli


Kurs przewodników beskidzkich 2014-2016

Kolejne wakacje za nami, nadchodzi smutna i szara jesień, czy Ty też czujesz już na plecach oddech zbliżającej się wielkimi krokami jesiennej chandry?


"Jej wysokość Brzanka" - spotkanie autorskie

 Zainteresowanie nowym przewodnikiem "Jej wysokość Brzanka" jest bardzo duże, przez co zdobyć przewodnik jest bardzo trudno. Znany jest termin spotkania autorskiego - odbędzie się w najbliższy weekend 20 i 21 września. To prawdopodobnie ostatnia szansa, aby otrzymać przewodnik.


Zmarła Bożena Body-Rybka

Zmarła ś†p Bożena Body-Rybka, przewodniczka tatrzańska nr blachy 422 [66]. Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 18 września 2014 r., o godz. 15.00 w Bukowinie Tatrzańskiej.


Subskrybuje zawartość

Chcesz coś dodać/zmienić na stronie? Załóż konto lub skontaktuj się z administratorem.