Weekend z Maluchem w Gorcach i Pieninach, 29-30 września 2018 r.

Zapraszamy na niecodzienny wyjazd: razem przeżyjemy redyk jesienny 2018 w Ochotnicy Górnej, czyli tradycyjne zejście bacy i juhasów z owcami z gór do wsi, na końcu sezonu pasterskiego. W drugi dzień wyjazdu zdobędziemy klasyczny, jeden z najpiękniejszych szczytów Pienin Właściwych: Trzy Korony.

Nasza inicjatywa skierowana jest do każdego kto chce:


Zmarł Janusz Satora

Ze smutkiem informujemy, iż 30 lipca 2018 zmarł Janusz Satora, przewodnik beskidzki, członek honorowy PTTK, blacha SKPG numer 3.


Weekend w Beskidzie Wyspowym, 30 czerwca - 1 lipca 2018 r.

Zapraszamy na ostatni wyjazd z serii ośmiotysięcznika, w trakcie którego odbędzie się atak szczytowy celem zdobycia Ośmiotysięcznika Beskidu Wyspowego.

W trakcie wyprawy:


Konkurs Całoroczny edycja XIX - rok 2018

Wakacje! Mimo niekorzystnej pogody w Beskidach stoją znów oazy spokoju i wytchnienia - studenckie bazy namiotowe. Miejsca te sprzyjają nie tylko górskiemu życiu towarzyskiemu, ale dają szansę spojrzeć z dystansem na otaczającą nas co dzień rzeczywistość.


Podziel się plecakiem

Podziel się plecakiem!


Zapraszamy na bazy namiotowe!

Już połowa czerwca - za chwilę rozpocznie się kolejny sezon baz namiotowych! Jak zawsze czekają na Was liczne atrakcje - Gorc świętuje 50 lat! Zapraszamy na Lubań, Gorc i do Radocyny!

Gorc zaprasza od 24 czerwca, a w weekend 14-15 lipca świętuje 50. urodziny, informacje:  fb i strona


Pad thai na kilka sposobów, 13 czerwca 2018 r.

Podczas ostatniego slajdowiska w tym sezonie zawitamy ponownie do Azji, tym razem Południowo-Wschodniej. Dzień przed Mistrzostwami Świata w wycieczkę zabiorą nas Olaf i Milena. Podobno być w Azji i nie mieć wypadku na skuterze to jak być w Rzymie i nie widzieć Koloseum.

Subskrybuje zawartość

Chcesz coś dodać/zmienić na stronie? Załóż konto lub skontaktuj się z administratorem.