Weekend w Małej Fatrze, 30 - 31 maja 2015 r.

  Weekend na SłowacjiWeekend na Słowacji


Wakacyjne Obozy Wędrowne 2015

Studenckie Koło Przewodników Górskich w Krakowie i oddział Akademicki PTTK w Krakowie serdecznie zapraszają na obozy wędrowne „Szlakiem Studenckich Baz Namiotowych”.


Góry po robocie w Chatce na Lasku, 28 - 29 maja 2015 r.

Wiosna już w pełni - od dawna. Czy skorzystałeś/łaś z okazji, aby wędrować majowym wieczorem? Albo obudzić się rankiem w niekomercyjnym górskim schronisku? Nie wahaj się ani chwili, zakosztuj atmosfery studenckiej Chatki na Lasku, ogrzej twarz w łagodnych promieniach wschodzącego słońca - jedź z nami na pierwsze wiosenne Góry po Robocie w 2015 roku!


Wakacyjne Obozy Wędrowne 2015

Sezon coraz bliżej! Zapraszamy na obozy wędrowne na 60 lecie SKPG i AKPT!


Bazowa Odznaka Turystyczna PTTK

Z okazji 60-lecia przewodnictwa studenckiego w Polsce, z inicjatywy Oddziału Akademickiego PTTK w Krakowie, powstała Bazowa Odznaka Turystyczna, do której zdobywania zachęcamy wszystkich turystów, miłośników baz namiotowych, gór oraz bazowych wieczorów przy ognisku.

Nadzwyczajne Walne

20 maja 2015 r. (środa) odbędzie się Nadzwyczajne Walne Zebranie SKPG. Spotkamy się przy ul. Jagiellońskiej 6, o godz: 18.15 (I termin) lub 18.30 (II termin).


Relacja z Korony Pogórzy na Pogórzu Ciężkowickim

Od małego do wielkiego…


Konkurs Całoroczny, edycja 2015

Mamy zaszczyt rozpocząć kolejną edycję Konkursu Całorocznego!

Ten rok jest dla nas szczególny, ze względu na 60-lecie działalności Studenckiego Koła Przewodników Górskich w Krakowie, czyli również całego przewodnictwa studenckiego w Polsce.

Postaramy się więc, by nasze pytania wzbudziły Waszą ciekawość i chęć do poszukiwań.


Subskrybuje zawartość

Chcesz coś dodać/zmienić na stronie? Załóż konto lub skontaktuj się z administratorem.