"Jej wysokość Brzanka" - spotkanie autorskie

 Zainteresowanie nowym przewodnikiem "Jej wysokość Brzanka" jest bardzo duże, przez co zdobyć przewodnik jest bardzo trudno. Znany jest termin spotkania autorskiego - odbędzie się w najbliższy weekend 20 i 21 września. To prawdopodobnie ostatnia szansa, aby otrzymać przewodnik.


Zmarła Bożena Body-Rybka

Zmarła ś†p Bożena Body-Rybka, przewodniczka tatrzańska nr blachy 422 [66]. Pogrzeb odbędzie się w czwartek, 18 września 2014 r., o godz. 15.00 w Bukowinie Tatrzańskiej.


Weekend w Beskidzie Żywieckim, 4-5 października 2014

Zapraszamy na wspólną wędrówkę po jednej z najpięknieszych części Beskidu Żywieckiego: Worku Raczańskim. W pierwszy weekend października sprawdzimy, czy jesienne kolory przyrody w Beskidach są naprawdę takie fantastyczne. Zawitamy do kilku górskich schronisk: pod Mładą Horą, na Rycerzowej (gdzie przenocujemy), Przegibku i Wielkiej Raczy.


Góry po Robocie w Gorcach, 19 - 20 sierpnia 2014 r.

Czy w środku tygodnia masz czasem uczucie, że dusisz się w wielkim mieście? Zapomniała(e)ś jak to jest wieczorem na świeżym powietrzu? Chętnie szybko znalazł(a)byś się w innym miejscu, daleko od pracy? Dużo dał(a)byś za to, żeby rozruszać zdrętwiałe ciało, a w weekend nie ma na to czasu?


V Dzień NaLeśnika za nami

V Dzień NaLeśnika


Weekend z Maluchem w Beskidzie Niskim, 9/10 sierpnia 2014 r.

Każdego roku, w wakacje, w Radocynie w Beskidzie Niskim prowadzona jest baza namiotowa: klimatyczne miejsce noclegowe tuż pod głównym grzbietem Karpat, gdzie można odpocząć i zregenerować siły, wykąpać się w Wisłoce, zobaczyć, jak wygląda obecnie Radocyna - niegdyś ludna łemkowska wieś, a także pokazać swoim dzieciom, że nocleg pod namiotem to wspaniała przygoda!


Konkurs całoroczny, edycja 2014

Na wakacje wyjechali pewnie Uczestnicy Konkursu Całorocznego ale my nie zwalniamy tempa. Sierpniowe pytania są trochę urlopowe – zachęcamy do zwiedzenia muzeum, obejrzenia filmu oraz zapoznania się z zabytkami jednego z galicyjskich miast.

Czekamy na Wasze odpowiedzi.


Sezon bazowy trwa!

Sezon bazowy trwa! Zapraszamy na Gorc, Lubań i do Radocyny.

Tutaj znajdziecie wszystkie aktualne informacje:

Gorc: strona i facebook 


Subskrybuje zawartość

Chcesz coś dodać/zmienić na stronie? Załóż konto lub skontaktuj się z administratorem.