Konkurs Całoroczny, edycja 2015

Mamy zaszczyt rozpocząć kolejną edycję Konkursu Całorocznego!

Ten rok jest dla nas szczególny, ze względu na 60-lecie działalności Studenckiego Koła Przewodników Górskich w Krakowie, czyli również całego przewodnictwa studenckiego w Polsce.

Postaramy się więc, by nasze pytania wzbudziły Waszą ciekawość i chęć do poszukiwań.


VI Dzień NaLeśnika na Lubaniu, 1 sierpnia 2015 r.

Baza namiotowa na Lubaniu, 1 sierpnia 2015 r.

Zapraszamy na VI Dzień NaLeśnika na Lubaniu! 


Góry po robocie w Pieninach, 29 - 30 lipca 2015 r.

Lato już w pełni - od dawna. Czy skorzystałeś/łaś z okazji, aby wędrować letnim, ciepłym wieczorem? Albo obudzić się rankiem pod namiotem? Nie wahaj się ani chwili, zakosztuj atmosfery sezonowej bazy namiotowej pod Wysoką, która świętuje 30-lecie istnienia, zdobądź najwyższy szczyt Pienin, zobacz najciekawszy wąwóz w Polsce - to wszystko prosto po pracy, w środku tygodnia.


Rusza nowy kurs!

Już w październiku rozpoczynamy, organizowany przez nasze koło, nowy Kurs Przewodników Beskidzkich 15-17. 


Weekend z Maluchem w Beskidzie Niskim, 18-19 lipca 2015 r.

Kontynuujemy serię wyjazdów do letnich baz namiotowych - w środku lipca zapraszamy Was, razem z dziećmi, na wyjazd do bazy w Wisłoczku w Beskidzie Niskim. Spróbujemy rymanowskich wód mineralnych, wstąpimy na fragment Głównego Szlaku Beskidzkiego, wykąpiemy się w Wisłoku, a przede wszystkim pokażemy dzieciom, że nocleg pod namiotem to wspaniała przygoda!


Weekend w Beskidzie Wyspowym, 11-12 lipca 2015 r.

Nasza inicjatywa skierowana jest do każdego kto chce:


Góry po robocie na Lubaniu, 8 - 9 lipca 2015 r.

Już lipiec - studenckie bazy namiotowe rozpoczęły działalność. Zapraszamy Cię na Góry Po Robocie do bazy namiotowej SKPG na Lubaniu. Przypomnij sobie jak wygląda świeża trawa, jak pachnie las i jakie dźwięki wydaje noc. Przeżyj poranek w najwyżej położonej bazie namiotowej w polskich Beskidach!


Mamy nowych przewodników!

Gratulacje!
Po egzaminie państwowym, trwającym przez trzy dni (17-19.06), wszyscy przystępujący do niego kursanci SKPG w liczbie 17 zdali egzamin śpiewająco,

Subskrybuje zawartość

Chcesz coś dodać/zmienić na stronie? Załóż konto lub skontaktuj się z administratorem.